Kruhy pod očima v 8mi měsících. Mohou to být ledviny?

rendex1
30. bře 2009

Ahojky holky, prosím o radu. Tchýně mě upozornila, že moje malá má pořád "kruhy pod očima". Já si toho nikdy nevšimla nebo spíš jsem tomu nevěnovala pozornost. Teď jsem z toho nervózní. Ona pije hodně, nikdy mi flašku s čajem či vodou neodmítne.. prý to mohou být ledviny.
Máte někdo zkušenost?

hankka
30. bře 2009

Ahoj, já koukla na Gábinky fotky a žádné kruhy jsem teda neviděla, ale obecně bych radila vyprdnout se na rady tchýně - doktorky amatérky🙂 a a řídit se tím, jestli je malá čilá, pravidelně a bez problémů močí, moč nezapáchá...zkrátka jestli se malá cítí dobře a nic kromě kruhů nenasvědčuje tomu, že by měla mít zdravotní problém, rozhodně bych se nestresovala (a nepřenášela tím neklid i na ni).

alenka83
30. bře 2009

Rendex, my máme šílený pytláky pod očima a prý je to daný. Jsem se na to ptala dr. Můj syn vypadá jako by od narození nespal 😀 😀 😀 ale prý to tak je, je to rodový, dědičný...i když my nic takového nemáme 😅 😀

rendex1
autor
31. bře 2009

HOLKY díky jste hodný, prdím na to a počkáme na normální kontolu za 14 dní.

scharfinka
31. bře 2009

Rendex,kamarádky malá má pod očičkama doslova monokly....Kamoška to řešila, malou prohnali kdejakýma testama, ale nikde na ní nic nenašli, pak se mudra koukla na kámošku, která sundala brýle a říká jí-no vaše malá to má očividně po Vás 😀