Kulhá po probuzení, co by to mohlo být?

bocinka
7. čer 2012

Ahoj holky, dneska ráno se malá probudila a nechtěla jít s postele, tak jsem ji tam nechala a šla se chystat do práce. Chvíli na to se Sofi doplácala po čtyřech zamnou a nechtěla se postavit, myslela jsem, že si hraje ale říkala, že "nebude chodit", položila jsem ji, s nohou pohýbala, potočila a čekala reakci. Ovšem ta se nekonala, neplakala, neříkala nic, ani v kotníku, ani koleni, ani v kyčli, tak jsem šla do práce a hlídala ji tchýně.... Když jsem se vrátila za tři hoďky domů, tak babička říkala, že musela malou celý dopo nosit, že nechce chodit a kulhá.... Znovu jsem pokroutila a pohýbala nožkou a zase nic, nebolí ji to ani na zmáčknutí na nic, jen prostě kulhá a nohu vytáčí.... Nevíte co by to mohlo být???? 😔 😔 😔 Přes víkend se trochu nachladila, ale už vykašlává a je to oka, bez horeček.... Teď spí a já nevím, jestli nezajet na pohotovost.... ☹ ☹ ☹

bocinka
autor
23. dub 2013

@ludva u Vas se uvidi zitra... Ale urcite to nebude tak vazne... Drzim pesti a.dej vedet jak jste dopadli.....

ludva
24. dub 2013

@bocinka Tak bohužel, Matěj má zánět kyčle :(

bocinka
autor
24. dub 2013

@ludva jak to? Z ceho? Jak to budete lecit?

ludva
24. dub 2013

@bocinka Přechodil asi nějakou virozu. V sobotu mu píchali ucho, v neděli si začal stěžovat trošku na nohu.... Na ucho má ATB, ale jinak se zánět kyčle nijak neléčí. Musí ležet, ani sedět ne a k tomu Nurefen. Za 10 dní kontrola. Vtipný je, že jsem si včera přivvezla manžela po operaci nohy, takže prakticky trošku chodící s berličkama 😝

ludva
24. dub 2013

@bocinka V kyčli má výpotek a ten se musí vstřebat.

vrtelka
10. čer 2016

A vstřebá se ten vypotek bez toho,aby leželi mi stím bojujem ,už třetí tyden ,ale ležet ho neudržím vozíme ho v kočárku a po zahradě tapká.