Dcera má zapáchající tvarohový výtok. Kvasinkové onemocnění?

ana12345
7. srp 2017

Ahoj, mám 13 letou dcerku a stěžovala si na to že má takový zapáchající tvarohovy výtok a po močení ji to trochu pálí myslím si že jsou na vině kvasinky ale nejsem si jistá má stím někdo zkušenost a co jste používali nějaké léky či mast nebo něco jiného a doporučili by jste mi něco ??? Děkuju předem za odpovědi

lencak80
7. srp 2017

Zed se to hodne vyskytuje...koupani v bazenu atd. Spise ti poradi v lekarne. Ale nejlepsi by bylo s tim zajit. Pomahaji gely s tee tree olejem.

apple_tree
7. srp 2017

@ana12345 Mne vzdycky pomohl Tea tree oil vaginalni gel od Dr. Muller a jinak omezit mlecne vyrobky.

listopadka1
7. srp 2017

Canesten. Mě to poprvé chytlo v podobném věku na táboře, kde jsem se pochopitelně styděla to někomu říct, a pamatuju si tu obrovskou úlevu, když mi ho pak doma máma dala. Do teď ho používám hned, jak se objeví, a zabírá perfektně.

stastnablcha
8. srp 2017

ja som si zbehla s tym rovno do lekarne. cakat na detskeho gynekologa sa mi nedalo. v dr. maxe mi rovno dali mast podla toho co som im popisala a pomohlo

ana12345
autor
27. srp 2017

Tak nakonec jsem si udělala čas a zaběhly jsme s dcerou za dr. a napsala jí biseptol 480 a že máme za týden přinést raní moč tak jsme tam zas zašli s raní močí a řekla mi že dceři mám dceři napiplat bílý jogurt na genitál ale nepomáhá to zkoušela jsem i ten tea tree gel taky to nepomáhá a u canestenu krém nebo tabletka?? taky jsem ho chtěla zkusit ale nevím co se hodí tabletka nebo krém ???😕 a vůbec hodí se canesten 13 leté