Kýva hlavičkou zo strany na stranu. Čo to môže byť?

aniska
29. únor 2008

Mile maminky, nas Matysek zacal asi pred 3 tyzdnami kyvat hlavickou zo strany na stranu, ako keby robil "nie-nie-nie". Najprv som si myslela, ze ide o nieco nove, co objavil, a skusa to. Ale take veci obvykle za par dni prestane robit, a toto robi uz treti tyzden. Nepoznate to niekto?

andulkaavetrelec
29. únor 2008

taky to dělal, trochu jsem se lekla, vypadalo to divně, ale už to nedělá, jen někdy, když je unavený, tak se tímto způsobem uspává

letuskah
29. únor 2008

moj to robi ked je unaveny a chce spat, vacsinou za chvilku zaspi

lendy1
29. únor 2008

aniska, nám to malý tak kolem 6.měsíce dělal taky, vypadalo to sice divně, ale mylím, že to dělá spousta dětí. Za čas ho to přešlo.

kyri
29. únor 2008

jo, my to děláme doteď - už jsme to pojmenovali jako tanyny tanyny a dítě při tom "paří" jak rockerka a děsně se jí to líbí 😉😀

zuzik.3
29. únor 2008

tak u nás to bylo taky, neboj, myslím že je to normální. A teďka když jí řeknu ne ne ne, tak to udělá. A když řekneme tanyny tak se kýve na kolínkách ze strany na stranu celá.

xjanex
29. únor 2008

Tak naše malá to dělá taky,ale jen když je unavená a chce se jí spinkat 🙂 ,jinak myslím že to je u dětiček běžné

westka
29. únor 2008

aj moj to robi ked mu poviem nie nie nie a mama stoho velku srandu. myslim ze je to normalne vacsin deticiek to roby 😀 😀 😀

bubatko
29. únor 2008

moj brat tak zaspaval pomaly do puberty 😀 😀 😀 sranda bola s nim spat v izbe

proste nejaky ritual, bud to prejde alebo holt bude takto srandovat 😀

minusa
29. únor 2008

aj nas mufko to robil okolo piateho mesiaca, potom na chvilku prestal a teraz zacal znovu....a veeelmi sa pri tom bavime...... 😀 nie nie nie

leni96
29. únor 2008

ahojky, naše malá to taky někdy dělá, hlavně když se jí chce spinkat, tak se takhle uspává 😉

gabrielad
29. únor 2008

Naše Nel to dělala taky, nebyla unavená. Přesně to vypadalo jako když dělá ne,ne,ne. Docela jsem se toho zlekla. Doktorka nás poslala na kontrolu na ušní, aby vyloučili, že malou nezlobí ouška. Říkala že, pokud bude vše v pořádku tak to je zlozvyk. Na kontrole nic nezjistili a po čase jsem zjistila, že to přestala dělat. Trvalo to asi 2 měsíce.

anatanka
1. bře 2008

Fakt jo? Miri to dela samozrejme taky a ja myslela, ze je to nejakej jeji podivnej tik. Coz bych se ani nedivila, protoze je desnej nervak...

anatanka
1. bře 2008

Kazdopadne jste me potesily, me ani nenapadlo, ze by to bylo bezny. Rikala jsem si, ze uz se Mirinka zblaznila docela 🙂

elise
1. bře 2008

náš malý to robí tiež a je to úplné neškodné pýtala som sa doktorky a bavíme sa na jeho Ňe ňe ňe ňe ňe a my mu kývebe hlavou že ano ano ano 😀 😀 😀

janicckka
1. bře 2008

malej mě to dělal taky když měl jít spát 😕 uspával se tím byl moc hyper tak se tím uklidnoval

briluxina
1. bře 2008

Ahoj aj náš malý to robieva, tiež mi to prišlo divné ale občas ho to chytí a tiež sa ho stále pýtame,že či nie? nie? sranda, no... 🙂 Zvykol tak kývať hlavičkou aj cez deň a potom sa z toho smial. Tiež si myslím že je to normálne.

lusil2005
3. bře 2008

neuverite, moja mala to zacala robit dva dni potom co som si precitala tuto temu 😀

anatanka
4. bře 2008

lusil: No jo, asi jsi to cetla nahlas, oni jsou nekdy hodne vnimavy 😀 Ja byla s malou asi pred mesicem u neurolozky a ta se ptala, jestli uz rika slabiky a ja na to, ze ne a Miri to slysela a hned cestou domu zacala v aute vykrikovat: "Ba" a "Vo".... 😉

lilyk
4. bře 2008

moj to robil tiez, smiali sme sa ze vyzera ako Steve Wonder 😀

gabca1
4. bře 2008

u nás je to únavou

denisocka
5. bře 2008

akože si šucha hlavu o vankuš a kýve s nou zo strany na stranu? alebo ked ho držíte na rukách ? 😒