Má syn ADHD?

michaels
26. zář 2017

Ahoj, prosim o radu. Syn ma 4 roky a ma epilepsii. Byli jsme na vyšetření EEG, a jelikož je aktivnější a u ničeho dlouho nevydrží tak mel i potize zustat ležet a nehybat se a nemluvit. Sestřička, ktera nam delala vyšetření řekla, ze urcite ma ADHD. Docela mi tim nasadila brouka do hlavy a ted nevim zda s nim nekam man jit a kam. Dekuji za rady.

verdos
26. zář 2017

@rybamrazena No, mohla bych to vysvětlit tak, abyste pochopila, co píšu (zatvrzele vidíte jen svůj pohled). Ale proč se namáhat, navíc je to stejně off-topic, tak co.

lmartinkova85
26. zář 2017

@michaels
Syn 12 let ma také ADHD to ma ted hodně deti... zjistili jsme to ve treti třídě...porad zapominal, nestihal, ne soustředil se... byli jsme v pedagogickopsychologicke poradně tam to zjisti různými testy, maly mel pak ve škole úlevy...ale ted uz nechce aby se mu druzí nesmaly tak jsem se smířila s horším prospěchem ale i tak na 7tridu ma zatím trojky...tak to je fajn 😉

lilulilu
27. zář 2017

@michaels Muj syn, 4 roky, nevydrzi v klidu ani vterinu. Porad nekde beha, skáče, lítá, poskakuje, mele sebou... Rekla bych, ze je jenom hodne zivy a aktivni a ma hodne energie. Ted jsem mu musela vyfotit vyplazeny jazyk - proste to neslo, porad poskakoval, nestal ani ty 3 vteriny. Myslim, ze takova diagnoza od boku nadela vic skody nez uzitku:( Zeptejte se treba ve skolce, jak se jevi ucitelkam.

lmartinkova85
27. zář 2017

@lilulilu
Tak to se mam na co těšit, mladší syn 5let je to stejne jak píšeš 😂

michaels
autor
27. zář 2017

@lilulilu Dekuji. Syn ma také 4 roky a živější je pořád. Nikdy by me nenapadlo ze by s tim mel byt problem podle sestřičky. Ale rozhodne se ve školce na to zeptám.