Má teplotu, ale nebrečí. Poraďte

lenulinka00
6. zář 2011

Malej se mi zdál horkej, tak jsem mu změřila teplotu a má 38,5.. Ale vůbec nebrečí a není ani protivnej.. Měřili jsme se všichni doma a teploměr funguje normálně. Můžete mi prosím poradit? Zdendík jen trochu pokašláva, ale ne moc. Děkuji

veverka83
6. zář 2011

Může to být od zoubků!My trpíme na vysoké teploty při angíně, to nemusí mít žádné jiné příznaky, ale myslím, že to by asi plakal, při polykání..Každopádně, když to do tří dnů nepřejde, tak bych šla k dr. a budeš klidnější 😉 člověk nikdy neví..

mihaulka
6. zář 2011

No u nás se takhle ozývají vždycky zoubky, zvýšenou teplotkou 😀 každopádně mě dr. vždycky radí, že s "mírně zvýšenou teplotou" se tělo vypořádá samo. Přeji, ať jste brzo fit 😉

sarlotta
6. zář 2011

No může to být cokoliv, já bych šla s tak malým prckem k doc zítra určitě ať se mrkne do krčku.

Na zoubky je myslím brzy a spíš stoličky bývají s vyšší teplotou.

Může to být 6tá nemoc - 3dny teploty a pak vyrážka - to se neléčí- jen se sráží teplota.

Dala bych nějaké léky od teploty - půlku panadol čípku. Pokud vyskočí nad 39 tak i zábal na hrudník.
Vyvětrat a lehčí deku do postýlky, přeju ať je ráno líp.

vally.
6. zář 2011

Maminky jen jsem vás chtěla upozornit abyste to nepodcenovali, horečka je mrcha. My teda na to moc netrpěli ale syn přiěel předevčirem s horečkou ze školky a po hodině pobytu doma dostal fybrilní křeče a do dnes je na JIPce .. Vážně na to dejte pozor aby se to nestalo i vám ☹ raději stokrát plašit než jednou pozdě a když vidíte vaše dítě v bezvědomí celého modrého - šílený pohled nepřala bych to nikomu .. Pozor na horečku ☹ V nemocnici dopuručujou diazepam při každe teplotě nad 38 ... držte se maminky

dana3262
6. zář 2011

Tak my ted prodelavame tohle:
Minulou stredu (jak byly jeste ty tropicky vedra) vecer horecka. A horeckou myslim nad 39'C. Pak 1 den asi jen zvysena teplota, nemerila jsem protoze jsem myslela, ze ma upal. Pak v patek odpoledne zase horecka. Zakaslal tak 3x denne. Ta trvala do utery, kdy ustala. Radovali jsme se, ze te po nemoci. Celej se jakoby znemocnel, byl jak zbitej pes.. No a v patek vecer zas horecky. Skoro 40'C. A dnes, v utery, prvni den bez teplot. Trochu zarudlej krk, trochu kasel, malilinko koprivka. Doufam, ze uz je fakt po vsem. Dnes se evidentne citi lip. Vypada to jako dve na sebe navazujici virozy. Ve vyterech sice neco mel, ale CRP nizke. Tak jestli neradej nejaky takovyhle viry. Taky to muzou bejt zuby nebo 6.nemoc (to by 3.den horecky prestaly a osypal by se trochu jako pri spalnickach. Ne pupinky, ale spis virazka) . Horecky by mely vzdy nejpozdeji 5.den ustat (jinak to znaci neco vaznejsiho) a pokud se neciti zle, tak do 38,5'C neni nutne srazet.

keila
6. zář 2011

Malé je stejně jako tvému chlapečkovi a před týdnem prodělala 6. nemoc. 3 dny horečky - v zadečku naměřeno maximálně 38,4°, pak se osypala, za 2 dny jí vyrážka zmizela a bylo vše OK. Ale k doktorce jsem šla. Vzala jsem s sebou rovnou moč. 😉