Má teplotu, puntíky, afty. Jde o alergii?

eloana
15. kvě 2011

Ahoj holky potrebovala bych poradit.
Syn 11 mesicu mel od stredy teploty do 38 a pouze vecer.......prikladala jsme to k zubum
nyni se cely osypal jsou to cervene puntiky - v obliceji na telicku a hodne na nohach i rucickach a i v pusince ma takove jakoby aftiky....
u seste nemoci mi prijde,ze deti mivaji vysoke horecky.... dcera mela pres 40.....
k alergii me nesedi ta teplota....(i kdyz nevim nejsem alergik)
kazdopadne zitra skocime k doktorce

babulinkab
15. kvě 2011

@eloana a co třeba neštovice? já teda nevím jaká je u toho vyrážka, ale napadlo mě to jak to čtu

dejna02
15. kvě 2011

Ahoj, my jsme měli u šésté nemoci jen slabé teplotky, takže to určitě může být ono. Měli jsme snad jen dva dny do těch 38 stupňů, pak už vůbec nic.

kefin
15. kvě 2011

ahoj, taky se přikláním k šesté nemoci, malá měla teda vysoké horečky, ale ze svého okolí vím, že některé děti měly "pouze 38" 😉

andy80
15. kvě 2011

Taky jsme měli u šesté tři dny teploty kolem 38, takže si myslím, že to bude šestá.

coxa
15. kvě 2011

My jsme měli jen 37,5 - 38, pak se osypal a horečky fuč. Pokud je osypaný i na hlavičce tak je to prý pátá nemoc - nevím, nezkoumala jsem detailně, ale pátá nebo šestá to zřejmě bude. 😉 My jsme alergici, ale teplota u alergie - to asi ne...