Má zvýšenou teplotu, průjem, zvrací. Střevní chřipka?

lussy0904
31. pro 2011

Ahoj holky, mají vaše miminka teď taky problém?Můj chlapeček osmiměsíční má už 4 dny večer a v noci zvýšenou teplotu, dvakrát zvracel a měl i průjem.Nic nechce jíst, ani pít, jen moje mateřské mléko.Četla jsem, že teď řádí střevní chřipka, tak nevím.Zpočátku jsem si myslela, že jsou to zuby, ale neslintá, do pusy si nesahá, nic.Doktor včera neordinoval a na pohotovost se dnes už nedostanu.Nevím, jestli to do pondělí vydrží a já taky, ani nespíme.Prosím poraďte, kdo má taky zkušenost, nebo koho to teď trápí... ☹ 😒

mamkamarketa
31. pro 2011

@lussy0904 ahoj
pokud ti 8mi mesicni dite nic nepije, jela bych na pohotovost. chapu,ze je silvestr,ale zase takovyhle mimca se desne rychle dehydruji

lussy0904
autor
31. pro 2011

On pije, ale jen moje mléko a to docela dost.Pije snad celou noc, pořád má prso v puse.Dehydratgovaný není, dost čůra atd.Už je to s ním lepší, od rána neměl teplotu, tak uvidíme v noci co a jak.

ofelieee
6. led 2012

@lussy0904 ahoj, jak se to u vás vyvíjelo? Kuba má teď asi to stejný, tak jsem z toho špatná... zatím jsme nikde nebyli, vy jste nakonec jeli?

lussy0904
autor
6. led 2012

Ahoj, no, měl tři dny horečku, tak nejvíc v zadečku kolem 39,8 °C, pak to ustoupilo a vyskočila mu vyrážka, na bříšku, na zádíčkách a na obličeji.Kromě toho měl i průjem.Kromě horečky a průjmu neměl nic, ani rýmu, ani kašel.Tak k doktrovi jsme šli v pondělí a ten nám řekl, že je to šestá nemoc.Taková viróza, co mají mimča a batolata.Není to nebezpečné, ale neměl by chvíli chodit ven na procházky.Je to možné, že to tvoje dítko má, protože teď je těch nemocí a viróz hafo, všichni jsou nemocní, v tu stejnou dobu to měla i holčička půlroční od kámošky.My už jsme jakž takž zdraví, akorát jsem zjistila, že se malému derou naráz vrchní zuby, tak je takový mrzutý.No, pořád něco...😀