Malej má teploty ve vedrech, máte to také někdo?

hojda
23. srp 2012

Ahoj,

před měsícem měl malej ve vedrech teplotu a teď jí ma zase. Máte to také někdo? V pondělí v tom největším vedru jsem venku vůbec nebyli, nebo jen ve stínu a v bazénku, V úterý jsem museli do poradny s malou tak jsem venku byli, ale měl čepici. Od úterý večer teplota přes 38 až do dneška....

ilonne
23. srp 2012

Já nejsem dr., ale jestli trvá od úterý a byli jste jen ve stínu a v bazénku, dost pil a nepřehřívala jsi ho, tak si myslím, že tohle už z vedra nebude. Být tebou radši bych zavolala dr. Jako kdyby to měl jeden večer, ale už třetí den.

honzulka
23. srp 2012

Myslím,že jakmile má dítko teplotu nad 38 neklesající po lécích a trvající několik dní,měl by ho doktor vidět...

zanet2009
23. srp 2012

Taky bych řekla, že tohle není z vedra, to by netrvalo tak dlouho...

smoulinka.ciko
23. srp 2012

Ja slyšela od více dr. že dítě může mít i 3 dny horečky a to bez jakékoliv příčiny 😒 Z vlastní zkušenosti vím, hlídat teplotu, podívat tekutiny, co do něj vleze... Pozor, nic mlečného, může zvracet a nic kyselého jako citron a podobně... může se osypat.... popřípadě když to vyleze na 39 dát kousek Diazepamu... my ho mame preventivně doma.... Samozřejmě pak u kojenců a batolat bych nečekala a jela k dr, popřípadě na pohotovost ☹