Miminko 14 dní nekakalo, máte zkušenost?

lucischa
25. dub 2014

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s miminkem, které 14 dní nekakalo. Náš malý má tento problém. Bříško má měkké, prdí, nenervuje se, nemá křeče, jí dobře, čůrá pravidelně, jen 14 dní neměl stoličku. Zkoušela jsem masáže, nahřívání, heřmánkový čaj, rektální trubičku, cvičíme Vojtu,ale k tomu jsem mu ještě cvičila s nožkama (šlapání na kole), včera jsem mu dala lactulosu 2ml a nic. Nevím co s tím, lékaři nad tím mávnou rukou,radí mi věci co jsem už dělala, ale vypadá to, že pokud dítě nemá křeče, nebrečí a je relativně spokojené, tak se asi nic neděje..Máte někdo nějaký nápad, co s tím?

speedygon
25. dub 2014

Nepíšeš, zda je miminko plně kojené. Pokud ano, nemusí kakat až 14 dní. Pokud jinak nemá bolení bříška, neřeš to, prostě si z mlíčka vezme vše a nemá co kakat....

lucischa
autor
25. dub 2014

je na Um a něco málo odkojím. Už to řešit, nemusím, lactulosa asi zabrala, měl jí včera a dneska ráno a už se vykakal - konečně 🙂

luciksima
25. dub 2014

nám pomáhali laktobacílky od swisu,ale když se už vykakal tak to je super!

zickemartina
25. dub 2014

tohle normalni u kojeneho, treba to opravdu vse stravi - nam doktor rikal ze tam meli miminko co nekakalo vic jak mesic