Miminko má v místě bradavky bílý pupínek. Co je to?

lucinka7988
13. lis 2008

Ahojte maminky, mám doma 6-ti týdenního chlapečka a ten má už od narození přesně v místě bradavky na pravém prsíčku bílou nehnisající tečku - cca půl milimetru velkou. Doktorka mi řekla, že by to nic být nemělo, že s tím nemám nic dělat...Nic víc. V tu chvíli mě to uklidnilo ale po té co mi moje kamarádka řekla, že chodím k hrozné doktorce, která u jejího syna zanedbala léčbu, si říkám, jestli to třeba není něco vážnějšího Nemáte s tím některá zkušenost??? Prosím poraďte.

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ivulinda
13. lis 2008

Ahojky tak zkus zajít ještě někam jinam kde by ti řekly co to je,byla jsi s tím někde jinde kromě dr.?

lucinka7988
autor
13. lis 2008

nene právě že ještě ne- byla jsem u mudry včera a myslím si že kdybych šla třeba do nemocnice, tak se bojim že by mě odkázali zase zpět na dětskou lékařku...

kubaka
13. lis 2008

lucinko, klídek - nejspíš je to jen tukový pupínek, tečička, která odpadne po čase. Oba kluci jich měli třeba na obličeji spoustu a časem zmizeli. Hlavně buď vklidu - pupínek je pořád jen pupínek 😉
Miminka potřebují čas, aby se "vyloupla" do krásy. Budete chodit na pravidelné kontroly, takže pozornosti doktorky to neujde.