Minulý týden nastydnul, může už do vody?

evaviki
12. únor 2013

Ahoj, potrebovala by som poradit.. 4lety syn mal minulůy tyden prvni hodinu plavani, nastydnul.. Nejak se nam to podarilo udrzat na minime, teraz uz se jenom rano poradne vysmrka, cez den dokopy tak 4 krat.. Zitra mame zase plavco.. A ja teraz neviem, ci uz muze do vody.. a druhy dotaz - ako zabranit tomu, aby zase nastydnul?? Mame problem s imunitou, uziva ribomunyl, ale po kupani sa kazdy vecer sprchuje studenou vodou a s tym problem nie je.. Na plavani skakali do vody a i kdyz mel na sobe rucnik, kym cekal, tak se klepal zimou.. ☹ Dekuju za rady..

monad
12. únor 2013

v tomhle chřipkovým období bych nikam nešla s malym dítětem já osobně tedy 😉

evaviki
autor
12. únor 2013

@monad tak ale na plavani zase rodice neposlu dite s chripkou.. pri akomkolvek naznaku nemoci by je poslal instruktor pryc.. mne se spis jedna o to, jestli uz muze do vody a ako zabranit dalsimu nastydnuti..

monad
12. únor 2013

aha, tak se zeptej tam nee?? 😉

evaviki
autor
12. únor 2013

@monad no s tym ako nenastydnut mi tam asi nepomozu.. Klepal sa nejvic ze vsech a to mal obrovsky rucnik na sobe.. ☹

monad
12. únor 2013

a třeba zrovna mají zkušenosti.. já myslela, že ses ptala na to, jestli tam má zase jít, když je po nemoci a to TI TAM ZARUČENĚ ŘEKNOU 😉 😉

evaviki
autor
12. únor 2013

@monad tak to uz vim, ze muze, dnes je bez rymy uplne.. 🙂 ale zeptam se do budoucna..