Můžu přejít z Nutrilonu HA na Nutrilon comfort?

lenka2803
13. led 2011

mám měsíčního chlapečka a trpí na prdíky - kdo zažil, ví o co jde 😝 😝 😝 už v porodnici jsem přikrmovala. Mudr. nám doporučili nutrilon ha - a to nemáme alergii. Kvůli prdíkům jsem dnes koupila právě nutrilon comfort. Můžu to takhle změnit? aby ta změna nepůsobila špatně

mishad
13. led 2011

@lenka2803 ahojka, tak my měly Nutrilon normální ne HA, ale také kvůli prdíkům jsme přešly na Comfort, je drahý a nám byl úplně k ničemu. Zkoušely jsme to docela dlouho, ale opravdu nepomohl...Ale co nám pomohlo, bylo mlíčko Hipp. Opravdu jsem ráda, že jsem ho zklusila, od té doby super a to jsem si opravdu hodně vytrpěly, celé dny prořvané kvůli prdům....Zvažovala jsem mezi Bebou sensitiv, nebo tím Hippem, zkusila jsem nejdříve levnější variantu Hipp a jsem za to ráda. Asi za 2 dny už jsme viděly rozdíly 🙂

lenka2803
autor
13. led 2011

ahojky Mishad - moc díky ........ těch mlíček je tolik - orientovat se v tom a hlavně, člověk neví, zda zrovna tomu našemu to pomůže 😒 😒 😒 Kamarádka mi zase říkala, že měli problémy s Bebou a o mlíčku Hipp ani nevím. Nám na ty prdíky nejvíc pomáhá rourka, ale nějak dobrý pocit z toho používání teda nemám ☹

mishad
13. led 2011

@lenka2803 já jsem rourku moc nedávala, spíš jsem hodně hopsala na míčí a chovala...to mlíčko obsahuje probiotika, my jsme strašně spokojení 🙂 jo a cena se mi zdá dobrá....krabice má 300g a v Kauflandu stojí 90 Kč....

ygreen
13. led 2011

já takhle přešla u syna a vše oki, ale prdíky jsme si vytrpěly až do doby než přešel na příkrmy

mishad
13. led 2011

@ygreen a holčičky máte klid s prdíkama?

hanik
13. led 2011

@lenka2803 lenko, jsem na tom ted uplne stejne jako ty. ...muj syn na nutrosi ha vydrzel rok a pul, nez uz mi dr rekla ze je ted uz ha zbytecnej a v pohode od narozeni ..tak jsem ho zacla davat ted i male a i jsem chtela, protoze jsem ekzematik ..ale co dite to jinej organismus ..a mala mi teda zacla strasne trpet ..bylo videt ze ma po HAcku krece v brise a vubec ji neslo se ani vyprdakovat ...a kakala nejdriv jednou za den pak za dva dny a nakonec mela uplne tuhej bobek .cca prvnich 5cm co chudinka musela vytlacit 🙄 ..takze na radu dr. jsem presla na comfort a je to o dost lepsi, ,,teda nerikam, ze nema koliky, ale nebudi ji to ze spani a pres den se usmiva ...to predtim fakt mela i zachvat jekotu ze spani ...ted teda furt kaka ob den, ale uz i prdakuje 😎 ...jen teda jak je navic v comfortu tuk, tak ja mam lahvicky od aventu a mela problem to utahnout, protoze ten tuk ucpaval ty miniaturni dirky, tak jsem je zvetsila paratkem a dobry. 😎
jinak u nas rourka nezabira, u nas fungujou kapicky babycalm 😉

hanik
13. led 2011

@mishad tak to musej bejt povery, ze holky trpej na prdiky min, protoze u risi jsem namazla pupikem kolem pupiku, zacvicila nozickama, promasirovala brisko a byl klid, tady mi to u aji prijde horsi, nic ji nezabira, jen kapicky 🙄

mamkamarketa
13. led 2011

ja uz mam teda vetsi dite,ale na koliky vzpominam nerade jeste dnes ☹ bylo to strasne trapeni nas obou. nikdy nebylo kojeny, zmenili sme mleko nic....jedine co nam zarucene pomohlo-probioticke kapky! Staly asi 600 ☹ ale v tu chvili jsem byla schopna je vymenit za nove auto, pac jsem byla bezradna 😅 dava se 10 kapek a byl klid!!!!!! je vic druhu,ale ty nase byly malicke v zlute krabicce a byly snad od 14 dni 😉 doporucuju 🙂 nez menit mleko je tohle lepsi, preci jen prcek by mel byt zvykly na jeden druh. 😉

jasminy
13. led 2011

Malá měla na příkrm Nutrilon HA jen v porodnici, pak jsem dávala Nutrilon 1 a na radu dr. jsem přešla na Nutrilon Comfort kvůli kolice. Myslím, že moc nepomáhá. Teď jsou malé dva měsíce, dávám jí Nutrilon 1 a kolikou trpí tak jednou za týden.

luckaa
14. led 2011

Ahoj holky,tak my teda taky trpíme ☹ .neustálý pláč,máme Nutrilon Comfort,probiotické kapky,Sab Simplex,rektární rourku a stejně na nic...malá hodně pláče,naštěstí noci máme klidné....

tercina
21. led 2011

Ahoj holky, já jsm malému také dávala Nutrilon Comfort a byl úplně na prd. Vrátila jsem se na radu Dr. zpátky na normální Nutrilon a zlepšilo se to. Malý sice neměl koliky, ale vůbec nekakal. A když z něj něco vylezlo, tak tvrdý bobek. no hrůza ☹