Najednou blinká. Co by to mohlo být?

luciebx
10. srp 2011

Ahoj maminky.. mame doma 13 mesicniho klucinu.. od prvopocatku rano kdyz on vstava tak si jdeme jeste k nam lehnout dam ho na prso.. a pak az stavame.... ale od vcera je to jine.. vcera se probudil.. sli sme na kojit.. a par min po kojeni si sedl a vse ze sebe vyhodil.. tak sem si rikala ze si mozna jen zmackl brisko jak si prudce sedl.. a sli sme dat snidani kasicku.. jakmile uz byla skoro cela miska v nem tak to opet vyletelo ven.. behem dne byl ok.. hral si.. smal se.. proste normalka.. no a dneska rano to same.. teda zatim sme jen kojili.. mam pripravenou snidani a tak nevim co nas ceka.. zda budu opet vse prat.. nevim.. nepripada mi ze by mu neco bylo.. asi nam rostou zoubky.. ale tohle sme teda nikdy pri jinych zoubkach nemeli..vim ze kazdy zoubek je jiny.. ale kdyby mu bylo spatne tak si preci nehraje nelita po obyvaku.. nehoni se s psikem.. a tak podobne.. nevite co by tohle mohlo byt? myslite ze mam proste ranni kojeni vysadit? sice mam prsa plny no ale to by se prezilo.. ale co ta snidane pak teda? dekuji za odpovedi..

dilemma
10. srp 2011

Ahoj my to take tak mely je to zoubkama a dite je cile hrajesi a nejak ho to neovlivnuje ale kdyz to prijde tak to na neho prijde je to unich jine nez u nas takze si s tim moc nelamej hlavu a kdyz papat nechce tak ho nenut a nebo mu skus nedavat mleko z prsu ale jenom obicejnou snidani mozna ted kdyz mu roste nejaky ten rarach tak nesnese moc po ranu mlicko na zaludek ten je prece jen precitlively, nic za to nedak kdyz to vyzkousis... my taky neblinkaly u prvnich 4 zoubku a u vsech dalsich o sto set zrovna i dneska rano kdy nam rostou uz uplne ty polsendi stolicky mali me vzbudil a uz bylo nestesti nasvete cele periny jsme musela hodit do pracky...

hojda
10. srp 2011

Hele náš malej líta i když má 39, takže to zase není žádný ukazatel, to samé mi řekla kamarádka, řádí jako nic.

kris2008
10. srp 2011

muze to byt i strevni viroza ☹ ze zvraci...to,ze si hraje neznamena,ze mu nic neni-pac moje Kris lita vzdy jak trdlo i kdyz je nemocna...... radsi si zavolej k mudr.-za to nic nedas