Naříká, že ho bolí nožky, ale není nic vidět. Proč asi?

kleris26
1. bře 2010

Ahoj mamušky, mám dotaz, pokud máte některá zkušenost... Prcek si už několik týdnů stěžuje na bolest asi palečků u nohou, pořád si tam šahá, chytá se za ně a naříká, že tam má bebí 🙂 Přitom není nic okem vidět, zarostlý nehet, vbočený palec nebo tak... Přestane naříkat, až když mu to místo začnu masírovat, jakoby ten polštářek pod palcem a palec celkově. Ukazuje na obě nožičky, nevíte, co by to mohlo být? Boty jsem mu kontrolovala a tam by problém být taky neměl. Díky za reakce a hezký den všem 🙂

ined77
1. bře 2010

ahojky 🙂 ,
to bych se šla určitě poradit s dr..může třeba nějak špatně našlapovat a nějaké cvičení by to spravilo 😉 .takhle je to těžké posoudit a pokud jak sama píšeš povrchově nic vidět není,musí to být něco uvnitř ☹ .

kleris26
autor
1. bře 2010

ined: Hmmm, to je fakt... Už se ale bojím s tou naší dr něco konzultovat 🙂 asi bude třeba ji vyměnit.

shaula
1. bře 2010

Kleris, jednoho problému se zbavíte a objeví se jiný, vy máte smůlu ☹ Mě napadá snad jen nějaký problém s klouby, ale to by si asi stěžoval celkově... Mě jednu dobu taky strašně bolel palec, při chůzi mě v něm občas příšerně píchlo, jako bys mi tam vbodla jehlu. Jelikož jsem ale lajdák a když neumírám, tak k doktorovi nejdu, tak ani nevím, čím to bylo. Zmizelo to časem samo. Ale s prckem bych raději k doktorce zašla, čistě jen pro jistotu. Tak hodně štěstí 😉

kleris26
autor
1. bře 2010

shaula: Díky 🙂 taky bych už ráda klid a pohodu 🙂

ined77
1. bře 2010

kleris 🙂 ...to můžeš udělat kdykoliv.jestli nejsi spokojená neváhej 😉 .já jsem nekonfliktní člověk,ale jak se jedná o dítě...já snesu hodně,takže blbého dr.přejdu( u sebe),ale u malého nene 😀 .
přejeme hodně štětí 🙂