Nateklý pindík, fialovej, velkej. Co to znamená?

naieva
30. dub 2009

Ahoj holky, mohla byste mi některá poradit? Náš syn (14 měsíců) má nateklýho piňďíka, je fialovej a ohromně velkej. Nevíte co by to mohlo znamenat? Díky za jakoukoliv radu.

popelka.miri
30. dub 2009

Naieva, já měla s klukem problémy. My měli sůženou předkožku a nešla moc přetahovat. Pak se jednou stalo právě to co píšeš a musela jsem k dr. Ona mu tu předkožku objela, aby se uvolnila a vytekl odtud sekret, který se tam nahromadil právě pod tou předkožkou, jak se mu blbě přetahovala. Na to BACHA! Pak jsem mu ho mazala framikoinem a koupala v heřmánku a hlavně pořád přetahovala 😀 . Takže nemeškej a šup k dr!

slunicko552
30. dub 2009

Souhlasím s popelkou,určitě val k Dr.

naieva
autor
30. dub 2009

Tak popelko, díky moc....K doktorce jsme frčeli, přetahla mu předkožku, vyteklo něco bílýho. V pondělí jdeme na kontrolu. Takže pořád přetahovat.....Vůbec jsem mu tu předkožku nemohla a nemůžu přetáhnout pořádně. Kamarádka to udělá v pohodě na sucho jednou rukou a my máme co dělat ve vaně obouma rukama. No díky moc. A jak je to teď s tvýma klukama? Jsou v pohodě? Přetáhne se jim předkožka už v pohodě? Fakt díky moc za radu!!!!

popelka.miri
1. kvě 2009

Naieva, jo od té doby, co mu to dr. objela, má pokoj, ale už si pindíka přetahuje sám, je mu už 7 😅 . Vždycky pod sprchu zavelím: přetáhnout pinďoura! a je to 😎

akdar1
4. kvě 2009

Ahoj naieva. Meli jsme to same. Pod predkozkou se mu zadrzovala moc, okoli penisu se jakoby nafouklo a kdyz se vycural, vse se ztratilo... Mazali jsme predkozku kortikoidnim kremem kvuli zuzeni a stahovali ji... Uz se nam to neobjevuje...

ajenkla0806
19. dub 2015

ahojky nemá někdo zkušenost mám 9 let straryho syna ráno vstal ze ho bolí penis a měl ho oteklý a mirně fialovy zitra sie jdem k dr ale chtěla bych se snikym poradit o nějakou zkušenost ☹

marton
19. dub 2015

@ajenkla0806 ahoj,naše dvojče na to bohužel trpí.Neříkám,že je to to co má on,ale taky mu nateče,lehce zrudně a je bolestivý.Naše dg...zánět předkožky.Prosříkáváme borovou vodou a mažeme opthalmoframykoinem.Příčina..nedostatečně uvolněná předkožka.Syna čeká řešení oparativně,nechci mu to nechat dělat v ambulanci jen umrtvením.

dr_pindik
3. únor 2016

ajenkla0806 je to masturbací.. :DD