Nechce si nechat mýt intimní partie, čím to je?

amanda33
30. led 2013

Má 3 letá dcerka znenadání 10 dní nechce, abych ji myla intimní partie, doted s tím nikdy nebyl žádný problém. O vánocích měla zánet močového měchýře a zánět v pochvě z toho, že si utřela zadeček sama a ještě k tomu směrem do pochvy moc pak trpěla, křičela při koupání i čůraní.. Pak to měsíc probíhalo v pořádku a najednou ze dne na den to vůbec nejde, má nožičky křečovitě u sebe, je histerická, řve v amoku, vůbec ji nepoznávám, nepomáhá ani domluva, ani legrace, ani vysvětlování, ani přísnost, ani odměny ani to, když ji nechám 2 dny aby si ji myla sama. Ptala jsem se jí jestli jí to bolí, nebo proč jí to vadí, říká že si jí chce mýt sama a místo odpovědi opakuje že mě má ráda. Bojím se hodně že zase dostane nějaký zánět, nechápu proč se to děje a ona mi neřekne proč nechce abych ji myla, jsem zoufalá, 2x už mi i ruply nervy a křičela jsem na ní at se uklidní, že jí nic nedělám a at už toho nechá, že to není normální, jednou jsem jí v tom jejím amoku i naplácala, je to neomluvitelné, vím, mám už nervy na pochodu, mám dvě děti a rok jsem nevyšla z domu bez nich, měla bych to zvládat a umět řešit, ale neumím to Přeci tohle není normální, čím to je? proč to nejde? nemá nějaký psychický problém, nebo dokonce problém ve vztahu ke mě? jinak si hrajeme, smějeme se, komunikujeme skvěle, jsem opravdu moc moc bezradná, zoufalá a nevím vůbec jak to vyřešit. Bráškovi je 14 měsíců, žárlivost to taky není, je to konkrétní strach z mytí intimních partií... :( prosím poradte. děkuji.

kristynaw
30. led 2013

strach ma asi protoze si pamatuje tu bolest kdyz mela zanet. nech ji at se umyva sama, kup ji ten detskej intimni gel.

dezyre
30. led 2013

Ahoj.. je to zvláštní, že až teď tak dlouhou dobu po zánětu nechce aby si ji myla.. Víš napadlo mě něco jiného.. Chodí už dcerka do školky? Že by jí tam někdo prostě ublížil.. víš jak to myslím.. anebo celkově jestli jí někdo nemohl v tomto ohledu nějak ublížit... Já omlouvám se za takovou teorii, ale popravdě je to první co mě napadlo 😅 😖

naomi6
31. led 2013

ahoj, myslím si to samé co kristynaw. Asi bude chvíli trvat, než zapomene na bolest při zánětu. Netlač na pilu, nech ji, ať se myje sama. Určitě to časem přejde. Držím palce

monad
1. únor 2013

ano my měli také zánět močáku a trvalo to chvíli, teď je to ok, no je to hrozná bolest pro takovýho prcka, Karolínka týden brečela při každém čůrání ☹

andrea.ivf
31. kvě 2013

Škoda, že je to jen dotaz, skoro bych potřebovala diskuzi. Naše malá (2,5 roku) také nechce. Hrozný divadlo. A tedy nevím, že by kdy zánět měla. Prostě nechce, aby jí někdo sahal mezi nožky. Trvá to tak měsíc, možná už dva, Mám "fintu", že řeknu, "jen 3x" a prostě tam 3x sáhnu a umyju, ona ví, že to teda bude rychle, do tří už ví, jak počítám, ale stejně je to vždycky o nervy.

blondynka400
31. kvě 2013

@andrea.ivf u nás to bylo tak tak kolem 2,5 roku taky, prostě nechtěla, že sama, držela nožičky u sebe, odstrkovala mě. Nikdy žádný zánět nebo problém neměla, určitě jí nikdo "neobtěžoval". Podle mne je to normální vývoj. Nechala jsem jí, ať se myje sama, časem to přešlo. Teď se umyje sama a já jí občas pomůžu, stejně jako se zoubkama a už to žádný problém není. Navíc si myslím, že to není nic těžkého a holky to v tomhle věku už zvládnou samy si jí pořádně umýt, spíš než třeba ty zoubky 😉