Nechcou pustit 3měsíční dítě z nemocnice

vrtelka
28. čer 2013

Všechno začalo minuly tyden ve středu jsme volali rychlou,že se maly dusí .Přivezli nás do nemocnice a dívali se na mě co plaším,že krom kašle nic nemá .Tak jsme doma inhalovali ,druhy den nám vzali krev a udělali rengen a ,že je jen hodně zahleněny v utery jsme byli na kontrolea,že máme pokračovat v léčbě jak ji děláme .Ve středu jsme šli na kadiologii a maly se v čekárně zakuckal zrovna,když nás volali tak hned,že zatahuje a musí do nemocnice přitom mi ráno připadal ,už lepší .Tam ho jen inhalují a žádné léky nema,inhalátor máme doma a ,když ho budu chovat bude na tom líp než v nemocnici,ale doktorka odmítla podepsat reverz ani jsem tam za ním nebyla ,chystám starší děti do tábora.

salomee
29. čer 2013

...no pokud má maminka doma dvojče, stejně si myslím,v že ji víc potřebuje to nemocné dítko, to zdravé doma má rodinu, to nemocné nikoho v cizím prostředí.
Jinak dítě je hospitalizováno jen tehdy, pokud skutečně nijak není možno léčit doma, takže žádné obavy že by někde někoho drželi zbytečně..je to zakotveno v ...no v nějakém dokumentu, abych nekecala, název nevím.

aneta0707
29. čer 2013

@irennn
@simour1 ja vim ze tohle neni ten pripad, ale ted si predstavte, kdyby ste meli v nemocnici starsi a doma museli nechat dvoumesicni. jak by ste se rozhodli. neni to obcas jednoduchy. ja taky nechala tu dvoumesicni u babicky - pro to miimnko uplne cizi clovek, ale nevnima to tolik, jako to starsi. mala rvala 3 hodiny v kuse nez sem prijela s vecma a nez sem si zaridila pokoj, tak me k ni ani nepustili aby to nebylo jeste horsi

simour1
30. čer 2013

@aneta0707 Já netvrdím,že mamina musí zůstat jen u nejmenšího.Nenechala bych v nemocnici žádné dítě.Pokud bych byla nucená odejít od miminka se starším dítětem,udělala bych to.To miminko by zůstalo ve vlastním domácím prostředí,s lidma,který ho milují a umí se o něj výborně postarat i beze mě.Samozřejmě bych byla jako na trní,ale rozhodně by mě v tu chvíli potřebovalo to nemocné dítě, 😉 A máš pravdu,dvouleté dítě potřebuje maminku u sebe v cizím prostředí víc než to dvouměsíční doma.Já jsem zažila s dvouletou dcerou hospitalizaci po úrazu a bylo pro mě strašný ji opouštět na noc-JIP.Seděla jsem jinak u ní celý den.Naštěstí po třech dnech už jsme mohly být spolu.Od převozu na normální pokoj nás dělila asi čtvrt hodina než jsem z opačného konce Brna přijela,šla jsem do jiné budovy a celé jedno patro jsem šla za jejím hlasem,jak chudinka plakala a volala mě.Takže na Tvém místě absolutní souhlas a rozhodně správná volba. 😉 Jinak důležité zdraví,holky.Ať jsou ty naše děti v pořádku a nemusíme řešit tyhle situace!!! 🙂

mosvo
30. čer 2013

Holky, a jak je to s přítomností tatínka s dítětem v nemocnici? Vím, že tatínkové jsou zaměstnaní, ale pokud máte děti 2 a je jít do nemocnice třeba s tím straším, tak by snad měl i dostat paragraf? Já že mi přijde divné, že se tu nikdo nezmiňujete o tom, že by se postaral tatínek i třeba za tu cenu, že si vezme volno.

simour1
30. čer 2013

@mosvo No třeba od sousedů šel tatínek sám dobrovolně do nemocnice s pětiletým klučinou,kterej tam ležel se slepákem.Ale zase až po převozu z JIP na normální pokoj.Ale nevím,jak to má on s prací.Je asi živnostník.

dezyre
30. čer 2013

@mosvo tatínkové určitě můžou jít s dítětem do nemocnice. Když jsme tam leželi s Honzíkem tak tam byli dva tatínkové. Je to rodič úplně stejně jako matka 😉 , takže má úplně stejná práva..