Neustále plačící díte. Máte s tím zkušenost?

misellll
15. říj 2009

Dobyrý den mam dotaz,mam pomalu 3 měsíční dceru.Narodila se 24.7.09.porod byl celkem rychlý,ale malé na konec přeci jen museli pomoct kleštěma.Do třetího dne po porodu bylo vše vpořádku,ale pak se mi zničeho nic malá začala kroutit a neustále plakat a trvá to do teď.Když ji byl týden byly jsme přijaty do nem. na dětské odd-podle lékařů pro neklid,nic závažného na ní nenašli-dělali vyšetřeni na ionty a zánětlivá onemocnění,vše vpořádku,takže nás po třech dnech propustili s tím,že jde tedy jak už jsem psala o neklid.Nejhorší však je,že malá se kroutí od ránna do ránna,den co den a stále pláče.Večer spí max. 4 hod a když konečně usne stejně se ze spaní kroutí a poplakává.Naše pediatrička určila diagnosu dětská kolika.Okamžitě jsem začala shoromažďovat vše o tomto problému a dozvěděla se,že přichází většinou večer a pozdě odpoledne.Jenže malá mi propláče v klidu celý den a na čtyry hodiny nočního spánku i noc.Takže jsme pak obě pěkně vyčerpané.Jde na ní vidět,že by spinkala,ale bolest bříška jí to nedovolí.Zkoušeli jsme snad už uplně všechno,sab simplex,baby clam,probio. kapky tři balení,rek. trubičku,pupík,nahřívání bříška,pokládání na bříško,polohu na tygříka či letadlo,cviky na prdíky a proti kolice,fenykl čaj piji já i malá,ale žádný ani minimální učinek.Stále vytrvale pláče už tři měsíce a nespinká.Naše pediatrička říká že prospívá a zatím na ní nic nevidí.Ale to že mipláe celý dny od ránna do večera a stahuje se bolestí nevidí.Mám o ní takový strach tak moc bych jí chtěla pomoct,ale nevím jak.Na víc pokud vím kolika kolem třetího měsíce odeznívá,když neykončí ůplně,ale nám se to jen zhoršuje.Už jsme s přítelem zoufalý.Já si připadám jak neschopná matka protože nedokážu svému dítěti pomoct.A tak se ptám nemáte někdo zkušenosti z něčím podobným?Pokud ano budu vděčná za každou radu.Už jsem psala do příspěvku bolest bříška,ale přišla mi jen jedna odpověd.Tak prosím pište pokud něco víte:Děkuju

nika
26. únor 2010

jo ok, v pohodě. proto je svět tak různorodý ... 😀 a krásný

aleachim
26. únor 2010

každý večer nebo ráno si vzpomene, co se mi to před rokem stalo. Jo, já jsem se narodila, jejda to bylo hroznééééé. No, taky mi to příjde přitažené za vlasy.

Hudbu si pamatovat může, tu asi mimčo slyšelo častěji a pochybuji, že kdyby se mu nějakej nářezovej metal nelíbil, tak bude každý den brečet ve stejnou hodinu, co mu to maminka pustila.

Ale jak tu padlo, každý může věřit čemu chce.

momin
26. únor 2010

aleach ty si v ráži..... 😀 😀

aleachim
26. únor 2010

mom, 😀 😀 už budu hodná 😀

mobilo
26. únor 2010

no my sme si prešli tým istým plač, plač, plač. Už sa smejem na vetách: naučte ho na režim, pustite mu pesničku 😀 minule som čítala jeden článok náročné bábatka. To by som odporučala prečítat. Jednoducho sú to deti, ktoré velmi velmi často plaču. Jedine na rukách sú kludne. Nepomože žiadne vyplakanie ani nič, pretože také deti asi ani neprestanú plakat. Syna som nosil vo dne v noci sama na všetko. Ale stálo mi to za to..Pár dokt. mi povedalo, že takéto deti bývajú obyčajne v živote velmi inteligentné tak som si povedala, že ten plač nebude trvat večnost bola som rada, že je zdravý a nejak som to zvládla 😉 teraz je z neho skoro dvojročný veľký strašne rozumný chalan, vyžaduje strašne vela pozornosti ale strašne vela nám dáva!

zzuzzik
27. únor 2010

Moja mala plakala skoro stale zhruba do 3 mesiaca aj nejaky ten tyzden a potom prestavala plakat stale menej a menej, teraz ma 6 mesiacov a uz som ju poriadne nepocula plakat od tych troch. Do troch mesiacov som si myslela ze my vsetky vlasy vypadaju, ja som bola unavena, mala bola unavena a predavkovana sab simplexom 😀 espumisanom 😅 😅 a ktovie cim vsetkym, proste to bola kolika ako hrom, treba to prezit ono sa to zlepsuje, treba si len hovorit ze je to na chvilu 😵 niektore babatka to maju do 6 mesiacov ale potom je tu uz naozaj dost vynimocne, takze drzim Vam palceky