Noční bolesti nožiček. Máte zkušenost?

eloana
6. pro 2009

Ahoj holky rada bych se zeptala zda s tim nemate netera zkusenosti?
Mam 3,5 letou dceru a trapi ji to uz neco pres rok.Byi jsme u ortpeda -ten nam rekl rustove bolesti.Jenze po roce jsme s detskou prisli na to ,ze to na rustove nevypada -spise nas krece u rustovych by krece byt nemely.
dale ji zjistili spatny pomer mineralu, takze bere magnezium. ale bohuzel prijde mi to stale horsi.
prijde mi hrozny davat kazdou noc panadol,ale nic jineho ji na to nezabere.
diky za nazory

ined77
21. dub 2012

@mamkamarketa ...na křeče ber magnézium, také mě to trápí 😒 .ale to magnézko hodně pomáhá 😉 .

eloana
autor
22. dub 2012

@mamkamarketa ahoj jj to byo asi ono... dceru boi treba jen jedna noha.... on narika ze spani a kolikrat ani nevim co ji boli... dam ji panadol a pak usne. Jinak zadne masirovani ani kremy nepomoho.....ale brala na to homeopatika muzu pisnou nazev.....

kris2008
7. kvě 2012

me na to vzdycky pomohla alpa,natrit nekolikrat a fakt pomohlo!

hanule05
30. kvě 2012

ahoj, dcerka (5 let) na to taky často trpí, ale ji nebolí holeně jak píšete většinou vy, ale bolí ji jedině - nevím jak to správně napsat - podkolenní jamky - vzadu na noza za kolenem. Je to možné, že ji bolí jedině tam? S doktorkou jsme to zatím neřešili, ale budu se jí muset brzo zmínit, protože to máme dost často.

renatalen
29. lis 2012

Ahoj, máme stejný problém...
Hanule05: tak syna to bolí přesně tam, jak píšete vy. Teď už je to lepší, ale když si nohy hodně unaví (třeba odpoledne v hopsáriu), tak mi doma večer skučí. Nepomůže nic jiného než panadol. Teď začínají bolet nožičky i malou... Křeče jsem mívala jako malá já, nepomohlo ani magnezium...

jennyska
3. led 2014

Ahoj @ined77 @renatalen @hanule05 @renatalen @eloana a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se se svým příběhem ohledně Růstových bolestí Vašich dětí podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: https://www.modrykonik.cz/rustove-bolesti/ ? 🙂

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním maminkám úplně stejně, jako např. tady ve fóru @eloana . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all