Nutrilon Anti Colics, pomohl vám?

petasa
22. srp 2013

Ahoj maminky,mam extrem plactiveho chlapecka,dvakrat hospitalizace v nemocnici,neurcena pricina place,navic mame reflux,z uz a jinych vysetreni briska je patrna obrovska plynatost,vseck kapky snad jsme uz vyzkouseli,nahrivani,masaze,rourka,bylinky,nic nam nepomaha.Nejak uz prestavam mit silu vse resit.Nyni jeste podezreni na alergii na bilkovinu kravskeho mleka tak mame nutrilon allergy care,ale kdyz dam jiny,je to stale stejne takze to asi ono nebude,druheho zari jdeme na testy.Primar nemocnice nam poradil zkusit nutrilon anti colics,mate s nim zkusenost??Pomohl vam??Diky za odpovedi

katyxq
22. srp 2013

úplně nechápu jaké UM vlastné dáváte? Máte dávat AC Nutrilon a mezitím občas dáš jiné? Nebo ani po 2-3 týdnech dávání jen AC Nutrilonu a nejlépe i probiotik tomu se problémy nezmenšily? Nekombinuje už příliš mnoho věcí (četlas složení těch kapek - uměla sladidla, konzervanty; no a čaje - dost dětí reaguje na fenykl právě nadýmáním)? Možná ti pomůže si pročíst https://www.modrykonik.cz/alergie-na-mleko/ a https://www.modrykonik.cz/kojenecka-kolika (jsou tam i odkazy na obsáhlejší zdroje inforrmací).

pettulla
8. zář 2013

My jsme se s kolikou taky hodně natrápili, ale vypadá to, že Nutrilon Anticolics bude zatím nejlepší ze všech mlíček, co jsme vyzkoušeli (Beba HA, Hipp, Hipp Comfort, Nutrilon Comfort). Určitě to zkus - my máme cca týden a po kolice ani stopa🙂

smudlinka10
8. zář 2013

Nám nepomohl, jediné co pomohlo, byl Baby Calm ☹ malá měla šílené bolesti a tohle bylo to jediné co pomohlo

vercos
8. zář 2013

Ahoj, já mám ročního chlapečka a s prdíkama bojujeme až doted. Od narození trpěl na šílené bolesti ☹ , takže jsme večer co večer jezdily autem aby se utišil. Každý měsíc jsem čekala že to přejde 😒 . Ted už mu je rok a stále se budí, po uspání třeba každou hodinu a brečí. Je to hodně únavné 😢 . Objevila jsem homeopatické čípky Viburcol. Používají se když rostou zoubky a na prdíky apod. Díky těmto čípkům jsem se i někdy trošku vyspala 🙂 . Doporučuji!!!