Občasné jednodenní horečky. Máte stejný problém?

gejbule1
8. říj 2009

Ahoj,moje dcera má čas od času horečku cca 38.Objeví se třeba v noci a druhý den je už bez teplot.Možná to může mít k zubům ale nevím.Máte někdo stejný problém?

jakoubka
8. říj 2009

My s tím teda zkušenost nemáme,ale švagrové dcerka je mívá,aniž by měla jiné příznaky nemoci.
zkus se zeptat dr

dukie
8. říj 2009

gejbule1: Já měla podobný problém - čas od času jsem měla večer zvýšenou teplotu - ale jako dospělá, cca v 19 letech. Tehdy se lékařsky nepřišlo na nic, jen jsem měla míň hořčíku, ale ne nijak významně. A můj kolega tehdy v práci si vzpomněl a říkal mi, že za ním byla paní (zabýval se tak trošku léčitelstvím, což jsem až do té chvíle netušila - a nijak na to nevěřím) se čtyřletým klukem, který prý měl stejné potíže jako já. On sám taky prý na nic významného nepřišel, jen z něj prý cítil jakoby méně životní energie. Tak jsme si to tehdy vysvětlili s tím hořčíkem a tak... že třeba tělo může být jen nějak oslabený a unavený a tou teplotou nám dává najevo, že potřebuje chvilku klidu... (já tehdy pracovala a začala studovat vysokou současně...).

Rozhodně bych se ale zeptala lékaře, aby udělali alespoň základní vyšetření (bílkoviny v moči, zkoušku na přítomnost zánětu atp.), abych měla klid...

Držím pěsti, aby to nebylo nic vážného a byly to třeba "jen" ty zoubky. 🙂

gejbule1
autor
8. říj 2009

Děkuju za názory.Taky nemáme jiné příznaky nemoci 🙂

milik75
8. říj 2009

Ahoj, na zuby bych moc nespolehala. Spis se jedna o nejaky treba opakovany zanet atd. Moje kamoska mela u syna asi do 3 let casto stridave zvysene teploty a na nic mu nikdy neprisli, az kdyz skolaboval na 40C a zjistili mu pneumokoka. Nechci te strasit, to muze byt vyjimecne, ale dle me i casta zvysena teplota je znamkou, ze se v organismu neco deje, protoze radeji porad s dr.

gejbule1
autor
8. říj 2009

Tak jsem volala dr.a zítra jdeme na kontrolu a krev aby se vyloučil zánět v těle.Doufám že budeme OK

dukie
8. říj 2009

gejbule: Tak to bude nejlepší. Aspoň budeš mít klidný svědomí. 🙂

aponchie
8. říj 2009

unava?