Občasný suchý kašel u měsíčního miminka, co to je?

ajurka
7. dub 2014

Muj syn ma kasel uz cca. 2 tydny ale je jednou nekdy 2x denne... kdyz jsme byli na kontrole pred tydnem rikala dr. Ze nic na pruduskach neslysi.. co by to tedy moohlo byt? Jinak je klidnej nic ho netrapi proste sem tam zakasle... nekdy casteji nekdy jednou na den.. d. Rikala pokud bude kaslat mam s nim zajit na kontrolu jenomze jit cekat do lekarny kde sedi nemocne deti se mi nezda jako dobry napad...

lv
7. dub 2014

Zkus zvlhcit vzduch, mokrou pálenou pres postylku, susak, topení..hodné vetrat..a starou Banskou radu, pod postylku /nebo postel, kde spi/ rozkrojenou cibuli..

ajurka
autor
7. dub 2014

@lv susim zde pradlo v ppkoji kde spime..

lucieandrlova
7. dub 2014

A nekašle vždy chvilku po jídle?

kommarova
7. dub 2014

může to být klidně i zaskočená slina nebo vlas, malé děti to tak mají. něco je dusí, tak se toho snaží zbavit. Když přijdete k lékaři a zaklepete na sestru a řeknete, že máte novorozence, tak vás vezme přednostně.

ajurka
autor
7. dub 2014

@lucieandrlova
@kommarova on zakasle treba vecer pri spani nebo kdyz breci.. no je to mozny ale ze by mu porad neco zaskocilo.. no jinak je klidnej hezky spinka nic ho netrapi...

ajurka
autor
7. dub 2014

@kommarova
@lv ja nevim zda s nim mam jit ted kasle casteji.. a kycha porad.. ale on uz kycha porad od narozeni.. dr. Rika ze kychani nevadi ale porad aby kychal ..premyslim o zmene dr. na tuhle doktorku neslysim nejakou chvalu

lv
8. dub 2014

Miminka kychaji hodné často, když je rozbalis s pleny, když na ne svítí sluníčko..i jen tak..

kommarova
8. dub 2014

když kýchá a kašle, tak je to mlíko, které se mu dostává do nosíku -je to fakt normální. A pokud spí klidně a kašel ho nebudí, tak to bude opravdu jen to zaskočení. Mám dvě děti, dělaly(jí) to obě.

ajurka
autor
8. dub 2014

@lv
@kommarova dnes sem byla u dr. byla tam jen sestřička říkala, že mu může něco zaskočit... ale já jsem chtěla aby si ho poslechli jeslti to nemá na průduškách.. nic za to nedám.. zítra tam bude zástup tak si tam zajdu

ajurka
autor
8. dub 2014

@kommarova
@lv no on na to, že mu je pouhý měsíc... strašně slintá , ale spíš jakoby bublinky má u pusy tak jeslti mu vždycky nezaskočí slina

kommarova
8. dub 2014

za poslech nic nedáte. Já si ale myslím, že můžete být klidná, dcery taky hrozně slintaly(tá) a pak jim ty bublinky zaskočí a z toho kašlou. Tak hodně štěstí

ajurka
autor
8. dub 2014

@kommarova dekuji