Odsávačka na rýmu. Která je nejlepší?

lendy1
18. zář 2007

Ahoj holky,

poraďte, jaká odsávačka pro mimčo na rýmu je nejlepší 🙂 Máme koupenou úplně tu obyčejnou a buď se to míjí účinkem nebo s tím neumím zacházet 😒
Můj syn má rýmu, dáváme kapičky Libenar, zvhlčujeme vzduch, ale chtělo by to i nějakou šikovnou odsávačku....tak poraďte, prosím...

nikka.vo
18. zář 2007

Já mám takovou tu hadičkovou s přepadem, kdy jednu hadičku máš v puse, pak je ten přepad, aby se ti nudlák nedostal do pusy 😖 a druhou hadičku dáš děťátku do nosu... Nemůže se stát, že by se ti to do pusy dostalo, páč kdykoliv jsem odsávala, tak se ty nudloni nedostali dál, než tak cenťák od toho ustí hadičky.

Stojí kolem dvaceti korun. Ty balonkové jsou na prd...

Některé maminky jsou spokojené s tou, co se přidělá na lux a ten lux tou silou krásně vysaje, ale než bych pořád ten lux vathovala, tak to radši odsaju tou hadičkou 😉

mikca
18. zář 2007

taky mám tu klasickou "hadičkovku", ale jak píše nika tak si hodně chválí tu na vysavač, je trošku dražší, ale prý je moc dobrá...někde v nějaký diskusi byl i nějaký odkaz na tu vysavačovou...a když odsáváš, tak jednu nosní dírku musíš ucpat , teda aspon u te klasické odsávačky.

nikka.vo
18. zář 2007

u té hadičkové taky? 😕

mě to jde celkem dobře, ale chce to cvik... Teda já to potřebovala prosvičit ... 😉

mikca
18. zář 2007

jo nika já myslela tu hadičkovou, jde to pak líp 🙂

nikka.vo
18. zář 2007

ok...dík za radu - vyzkoušim, ikdyž mi teda přijde, že mu te nos moc zacpat nejde, že má tu chrupavku, nebo co to je, silnou... 😲

😀 ...uvidim

kamhajek
18. zář 2007

Tak mě to těma obyčejnýma vůbec nešlo, Ondra nesnáší cokoliv v nose a prostě si to tam nenechal dát. Tak jsem koupila na vysavač a jde to. Sice pořád řve jak prorvaný, musíme ho oba držet, ale za vteřinku je to hotové. Pusou mi to prostě odsát nešlo.Tak to je ona: http://www.babyvac.cz/

mikca
18. zář 2007

nika nemusíš mu mačkat chrupavku 😀 , sta´čí, když mu prostě přitlačíš ze starny na nsní dírku a je to..to vychytáš, ale fakt je to lepší

nikka.vo
18. zář 2007

tak já mu jí nebudu lámat... 😀

právě jsem mu ten nos zmáčkla a v pohodě... no nic 😅 😝

kacka79
18. zář 2007

tak my nudle používáme tu na vysavač a super. Filípek je z toho vysavače tak vyvalenej, že než se rozkouká, nudle jsou pryč..

elastiq
13. srp 2013

také jsem byla moc spokojená s odsávačkou, s tou, která se dala napojit přímo na vysavač, koupila jsem ji v lékárně a využila jsem ji opravdu hodně, jemná, v pohodě, ani malá neprotestovala

petrabam
7. lis 2013

Odsávačka na vysavač výborná, jen je to horší, pokud jste někde pryč. Takže to se musela kupovat ta klasická. Ale doma jen zapnu, během pár vteřin odsaju a je to. Jen čím je straší, tím víc jí to vadí, ale zase díky rychlosti jí moc dlouho netrápím.

marketanova
8. led 2019

Dobrý den, kde se dá koupit kvalitní odsávačka na rýmu a nějaký hypoalergenní krémík na začervenalý nosánek u dítěte? Je to vůbec vhodné používat nějakou kosmetiku u takto malých dětí?