Olupování prstíků. Máte stejný problém?

kijonkova.k
15. únor 2010

Dobré ráno 😉

Chtěla bych se zeptat,jestli nemá některá mamina stejný problém...Naší malé asi necelý týden olupuje kůže na prstech rukou.Začalo to od nehtíků a pokračuje po polštářcích.Poprvé jsem si toho všimla,když jsem ji vytahovala z vany,myslela jsem,že je to z rozmočení,ale i když má ruce vsuchu,tak olupování pokračuje.Teď ráno jsem ji odstřihla pořádné kousky suché kůže.Na kožní jdu ve čtvrtek,tak ji vezmu sebou,ale stejně,z čeho to může mít?Jako plíseň mi to nepříjde,nehty má hezké...nesvědí ji to,nebolí.Jako by se svlíkala z kůže 😉

chiwule
16. únor 2010

ahoj kijonkova, na kožním ti asi řeknou nejvíc, může to znamenat cokoliv, od kožních problémů až po nedostatek některých vitamínů. Například při nedostatku vitamínu E dochází k podobným problémům u dospělých, ale nevím, jak je to udětí...

eppik.m
16. únor 2010

kijo ahoj, Míša ten si kouše nechty a dělá zaděry na prstech, nemusím mu je stříhat ... furt ty prsty má v puse, kouše si i prsty - ale jdou mu další stoličky ... hlavně když kouká na pohádku ... dělá to hodně dospeláků taky při sledování TV tak nevím proč to tak je ... písni jak jste dopadi u dr., děkuji 🙂

eppik.m
16. únor 2010

jééé já to špatně pochopila, že si to malá dělá sama, pardon 😉

kijonkova.k
autor
16. únor 2010

eppik 😉

No,jsem zvědavá,co námřeknou,vypadá to nehezky,když se jí to tak loupe,snad to nic nebude.Dám vědět 🙂

kijonkova.k
autor
21. únor 2010

Ahoj,tak jsme byly u Dr. a vypadá to,že to měla z lehkého omrznutí 😖 Několikrát jsme šli domů s řevem,protože si sundávala rukavice apod.Tak hlavně,že to není nic horšího.

eppik.m
21. únor 2010

Ahoj, díky za info, taky mě to napadlo. (Jednou to měla moje spolužačka ale to jí bylo asi 10 let.) Míša naštěstí ty rukavice nesundáva. Ať se vám prstíky brzky uzdravý. 😉 🙂