Opar na pusince 3-leté dcerky, co na něj?

meggiiii
8. dub 2013

Ahoj holky.....Už dva dny jsem pozorovala,že se dceři na pusince udělal červený maličký flíček....No a dneska už z toho vylezl opar...Nemáte s tím někdo zkušenost.Vůbec nevím kde ho chytla.U nás ho nikdo nemá. ☹ Nevíte co malému dítěti na opar????V létě měla opar na těle a dávala jsem jí na to gencínu......to je jedinéco mě napadá......nevíte o nějaké dostupné mastičce v lékárně na opary,ale vhodné i pro děti??

mamkamarketa
8. dub 2013

S takhle malym ditetem bych sla na kozni

bronis
8. dub 2013

Zkuste Oparen. Je dobry. Vhodny i pro deti.

speedygon
8. dub 2013

@meggiiii Přítel používá na opary Framykoin, dávala jsem jej na pusinu i 3leté dcerce. Nevím, zda to byl stopro opar, ale zmizelo to. A Framykoin na opary zabírá a v tom pidi množství jej děti taky mohou 🙂

hojda
8. dub 2013

Jsou na to homeo určitě najdeš na netu.

jennyska
8. led 2014

Ahoj @meggiiii @hojda @speedygon @bronis @mamkamarketa a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se se svými zkušenosti s Opary podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: https://www.modrykonik.cz/opar/ ? 🙂

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním úplně stejně, jako např. tady ve fóru @meggiiii . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...
Co Vám na opar zabíralo? Jak dlouho jste ho léčily? Co Vám naopak nepomohlo vůbec? Máte nějaké babské rady? atp.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

raduuskaa
21. črc 2014

Zkus Cannadent sérum, může se sice používat až od 3 let, jelikož obsahuje alkohol, ale zaručeně pomáhá, vyzkoušej, malé už 3 roky byly, tak si myslím, že to klidně může…malé balení stojí okolo 50ti korun… 🙂

simonadel
21. črc 2014

Dobrý den, i u sebe používám jedině zubní pastu - před spaní trochu nanést přímo na opar a nechat zaschnout, dvě noci po sobě a po oparu ani známka!!!... Trpím na opary a levnější a rychlejší variantu neznám!!!

marketst
21. črc 2014

já teda když na opar použiju zubní pastu, tak když se ji snažím dostat dolů, tak s tím mám často problém a opar strhnu.. takže za mě doporučuju náplasti Cosmos Na opary, ale asi ne pro 3 letou dceru (i když na tom asi není nic špatného), ale nevím, jestli by to hned nesloupla. Pro dospěláky ale super věc.

telosanka
2. srp 2014

Ahoj, nám se osvědčil přípravek Tanno hermal (tzv. lepší tekutý pudr - ale krásně se rozetře a nedělá tu bílou čepici jako klasický) - je to lahvička, která po otevření nevysychá a dá se použít v celé rodině. My primárně na doporučení lékařky využili na neštovice.