Po usnutí se budí s křikem. Co s tím?

denca1
9. srp 2009

☹ Co s tím, Terezka usne v naší náruč, a do pár minut se vzbouzí se strašným pláčem. Zkoušeli jsme Sab Simplex i Baby Calm, po tom druhém o něco lepší. Prdí vcelku normálně, pocvičíme, vyprdíme, přebalíme nakrmíme, ale stále stejné. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Díky 🙄 🙄 🙄

aponchie
9. srp 2009

jak je stara?

denca1
autor
9. srp 2009

7 týdnů ☹

aponchie
9. srp 2009

alergie na svet

aponchie
9. srp 2009

chovat chovat chovat..klidne spolu spat jestli to pomuze..konejsit..nosit v nositku..mazlit..zavinovat..davat prso

denca1
autor
9. srp 2009

Ok, rada je nasnadě, zrušíme svět 😀 😀 😀

gabrianka
9. srp 2009

to je normalni...bude lip 🙂 zavri ji pusu dudlikem 😀

denca1
autor
9. srp 2009

Jo holky, nosíme v šátku, mazlíme co to jde, ucpávku taky používáme, Nic naplat. Usne na mně a za chvilku je vzhůru s křikem. Asi nějaká noční můra

aponchie
9. srp 2009

denca.. 😀 ja mam suprovou lekarku..asi mam stesti na vsecky lekare..libi s emi jeji rady..sestricka ma 4deti lekarka taky ..je krasna starsi zenska moderni vzdelava se ma zdravej rozum..u prvni holky jsem byla vydrita,al evedela jsem pac sem vychovala mladsiho bratra..nicmene porad clovek lital..mala place muzu dudlik?ano muzete dite ma primarni touhu sat dejte mu ho klidne..prosiiim dite ma v roce dudl maminky se mi smeji...no a cooooo ma na to narok...pijeme stale z lahvicky...no a co probpha matky neberte tem detem vsecko tak strasne rychle..ono to jednou zahodi nebojte se..cim vic neco resite tim vic vas to sere ..tvoje miminko je prilis malicke..srovnava se se svetem..muze to byt naprosto vsecko..via net se to neda..ale pokud je malicka fyziologicky v poradku je na snade co jsem ti psala..nezbejva nez vydrzet..za chvilku vyrostou a bud enam smutno po nich

peroli
9. srp 2009

některý děti to opravdu tak mají, že jim chybí ten pocit bezpečí co měli u maminky v bříšku... je to sice rada trošku na prd ale musíš to chvíli vydržet, za chvíli se to upraví... zatím souhlasím s aponchi... chovat aby cítila tvůj tlukot srdíčka, mazlit se, pusinkovat a prostě ji tu lásku připomínat, a ona za chvíli pochopí že to bezpečí jen získalo jinou formu 😉 😵 😵 tak moc štěstí 😵

denca1
autor
9. srp 2009

😀 Jo jo to všechno zní krásně, ale už teď se občas cítíme jako zombie 🙄 . No zřejmě rodičovský úděl ne? 😀

denca1
autor
9. srp 2009

Děkujeme holky, jdeme do hajan (snad) 😀 . Mějte se pěkně. 😉

aponchie
9. srp 2009

deni je to tak,ale neda se rict bohuzel ,ale bohudik muzeme tohle vsecko prozivat..zase za par dni napises jak krasne spinka..neboj vsecko spatne prejde.. 😎 jdete si lehnout vseci do velke postele dejte si svitit svicku a pustte si treba neco hezkeho potichu a uvidis jak to pujde..ja si beru malou v noci jak se obudi z postylky k sobe a spis e nam krasne..obejmu ju i za cenu ,ze me bolej zada a spime az do rana do 6pak si ju tatka veme do obyvaku a necha me dospat do 8 😵

smilers
9. srp 2009

ja jsem cetla , ted uz nevim kde, ze to deti delavaji hlavne, kdyz pres ten den nasbiraji hodne novych zazitku, nase holky me to sem tam delali a delavaji, tak je vemu, ukonejsim a dam do ohradky ( pres den) a je klid, zpet do postylky nermuzu, pac by ta jedna vzbudila ostatni 😉 pokud je to v noci, tak tu ukricenou me manzel donese do loznice a spime spolem

poletucha
10. srp 2009

holky nas prdolka zase rve cely dopoledne kazdej den...zacinam z toho byt dost zoufala ☹ ...jak tohle zvladate? nosim, chovam, zpivam...ale jakmile ho polozim tak rev...nemuzu si dojit ani na zachod, dat sprchu ... cejtim se hrozne neschopna 😢

wsmoulinkaa
10. srp 2009

🙂 😉 miminka si rádi sají prstíky proto, že je ručička teplá a jsou klidnější...já ji namáčela dudlu do teplé vody nebo čaje a byla chvíli spokojená. taky mi polet plakala najednou řev a jakej, ale už 14dní je hodná -najednou se to změnilo. musíš to vydržet....bude líp 🙂 😉

jeudi
10. srp 2009

mi mame to same a dokud ho nezavinu tak se bude porad zbouzet a plakat jak kdyz ho na noze berou takze muzes zkusit zavinout a ,,utahnout,,

xzaje01
10. srp 2009

Ahoj, nas maly je v bledemodrem to same - je to na etapy, obcas silnejsi krik, obcas mene (parkrat se uz probudil i s usmevem 😵 ). Jak je ted vetsi a zajima se o okoli, tak staci kratce po probuzeni ho pochovat a jakmile se probere, je zase na chvilku dobry. Jak byl mensi, tak pomahalo jedine noseni, chovani a uplne nejlip prso. Je to ale mazec, kdo to nezna, tak jen kouka ze co mu chudackovi je. 😅
Drzim palce, at to zvladnete s klidem!

jeudi
10. srp 2009

no chovat chovat chovat ..placat po zadecku a zpivat...uz mam namozene ruce 😒 😉

blandik
10. srp 2009

Denca - jestli to dobře chápu - o prdících to není, že? Nepropíná se ani se nekroutí, jen se potom, co ji uspíte v náručí a položíte do postýlky probudí za chvilku s jekotem? jestli ano - pak je to o tom, že ještě nespí tak trvdě a při změně polohy, necítí vás najednou, se prostě probere a hledá podmínky při usínání, které ji byly příjemné. Máš dvě možnosti -

1) chceš své dítě uspávat, pokaždé, když ho budeš dávat spát a nebude ti to vadit - pak si ji vem do postýlky, chovej dál, jen ji nech déle na rukou.
2) chceš, aby dítko samo usínalo jednou - pak nechovej, jen polož do postýlky, dřepni si k postýlce a třeba ji hla'd po čelíčku, spáncích, natřásej zadeček a neber z postýlky, ani kdyby plakalo. Nám toto vyhovovalo, navíc se malý ani neuklidnil, když jsem jej vzala. Od cca 2-3M jsem položila do postýlky a chodila po pokoji a ven z pokoje a zpátky a on usnul. Od 5M jsem odešla po uložení pryč z místnosti. Kolem 6M a pak asi 1x za měsíc byly krize, kdy plakal, abychom zůstali u postýlky, ale to jsem překonali a dodnes usíná sám a rád.

veruska007
11. srp 2009

Honzik se taky nekdy vzbudi s krikem, ale nedela to, kdyz je ve sve postylce. Myslim, ze je to tim, ze ma v posteli velikeho, hebkeho, plysoveho lachtana (dostal uz v porodnici). Od prvnich dni se k nemu vecer prituli, ruckou ho chyti za ploutvicku a klidne spi. A kdyz se preci jen zavrti nebo se napul probudi osklivym snem, prituli se zase k lachtanovi, uplne je videt, jak to napeti v jeho telicku povoli, usmeje se a krasne spinka dal.

plami
11. srp 2009

Taky mám něco podobnýho, po návratu z porodnice byla Martinka naprosto spící andílek, jak přes den v košíku, tak v kočáru venku a večer usínala taky krásně - občas tedy probrečela pár chvil kvůli prdíkům a bolestem bříška....ale poslední měsíc bych řekla že se taky zhoršila, co se týče klidu v náručí a pak jí položím zpět do kočáru či košíku doma a začne šíleně brečet....za prvý jsem přišla na to že je to i tím dost teplým počasím - když venku prší, je malá v klídku...anebo když jí teda chovám a usne mi v náručí, musím ještě tak deset minut vydržet než jí zpět položím...občas mi taky pomáhá když jí položím na bok, usíná tak líp....anebo jí třeba po hodině nakojím znovu....občas jí nechám vybrečet až z toho pak usne🙂 ale v těch vedrech ne🙂 občas si říkám venku k čemu ten kočár mám, když ho tlačím prázdnej a jí mám v náručí nebo na rameni kde je její nejoblíbenější poloha🙂) docela nám vychází i to, jak píšou že 3 a 6 týden a 3 a 6 měsíc ty mimča nějak rostou, tak jsou takhle neklidný🙂