Posíláte někdo dítě samotné do lázní Kynžvart?

mortadela
8. srp 2013

Na začátku září jede dcera do lázní Kynžvart, bude tam sama. Je to pro nás poprvé, takže by se mi náramně hodilo najít někoho, kdo už má zkušenosti a mohl by mi odpovědět na otázky, jak to tam opravdu chodí. Našla jsem na netu pár diskuzí, ale všechny se týkaly případů, kdy tam maminky byly s dětmi, a to je zase něco úplně jiného. Já bych třeba chtěla slyšet, jestli je běžné jezdit tam na víkendy, nebo jestli je lepší udržovat jenom telefonický a písemný kontakt. A když tam člověk přijede, zda na něj dítě vůbec má čas a jak se tam k tomu personál staví. Taky by mě zajímalo pár dalších praktických záležitostí, takže kdyby se mi někdo ozval, má mou nehynoucí vděčnost.

vrtelka
8. srp 2013

Naše dcera sice nebyla v lázních Kynžvart,ale poprvé v šesti letech jako před školáček byla sama v lázních Luhačovice a za rok jela z novu .První rok tam byla nejmenší a ,když byli ostatní děti ve škole tak se ji věnoval cely personál další rok,už chodila do školy .Na náštěvy jsme jezdily o víkendu ,ale spěchala vždycky spátky,že musí na hotel za kamarádama .O víkendu by měli mít vyhrazeny čas na náštěvy rodičů .Myslím,že to bude všude podobné . Hodně záleži jak bude pobyt snášet a jak je moc závyslá na rodině.

mortadela
autor
8. srp 2013

Vrtelko, děkuju. Naše šelma už je velká, oslaví tam 10. narozeniny a na odloučení je zvyklá ze skautských výprav a táborů, v tom jistě problém nebude. Spíš nevím jak to s návštěvami chodí konkrétně v tom Kynžvartu. Ale nevypadá to, že bych někoho znalého sehnala. Co se dá dělat. Doufám, že už máte zdravotní potíže vyřešené a lázně už nepotřebujete. Přeju hodně zdraví!

veverka50
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veverka50
Odpověď byla odstraněná
Zobraz