Potničky. Jak se jich zbavíme?

aaabbbc
18. led 2010

Maminy, poraďte, syn má celou tvář s čelem plný potniček, jak leží na jedné straně... Co na to?

rimmel
18. led 2010

nic..

janulazaynab
18. led 2010

Já jsem malému na to nic nedávala. Pokud už se mu objevily na obličeji, nenatírala jsem mu ho ničím, abych mu neucpala póry ještě víc. Pokud je měl někde po těle, věděla jsem, že jsem ho oblíkla víc, než mu bylo milo.

terezka87
18. led 2010

Spíš se snaž aby malému nebylo horko, malá to měla taky ale musely sme začít míň topit, a teˇje vše v pohodě

jasmia
18. led 2010

Mě radila doktorka potírat černým čajem, uklidní to pokožku a pomáhá to i na atopický ekzém.

momin
18. led 2010

aaabbbc me zase lekarka radila mazat telovym mlekem- ne olejem!!!!!! V lekarne uz ti poradi..... 😉
A nebo nic..ono to taky zmizi..... 😉

aponchie
18. led 2010

toz nic 😎

e.vicca
18. led 2010

aaabbbc já jsem měla problém s potničkama u Martínka v létě. Tchýně mi poradila potírat vyluhovaným černým čajem. Do týdne bylo po problému 😉 Je to levné a nic tím nezkazíš. Tak vyzkoušej 🙂

lisanda
18. led 2010

Ahoj malá se nám kompletně opotničkovala po příjezdu z porodky, natírali jsme ji kalciovkou ev kolciovka+infadolan, pomohlo to 100% do týdne bylo vše ok, malá je hodně citlivá takže jako miminko jsem ji u kojení přidržovala přes plínku (tvář 😉 )

benjik
18. led 2010

taky nic,jen když jich je moc,tak lehce máznou sudokrémem,za pár hodin je po problému

eldenisa
18. led 2010

Na 100% pomůže Nivea SOS krém na červená místa.Když jsem ještě kojila a snědla čoko jogurt malá se také celá osypala a do toho byly ještě 30 vedra,tak si dokážete představit jak asi vypadala.S červenýma flekama a ještě potnicema 😠 Zabere to ihned a používám do dnes když se jjí vyhodí třeba nějaká vyráška nebo cokoli.Hlavně sem jej používala když malá dost slintala a měla celou pupínkatou bradičku.Teď ji mažu tím krémem po každém koupání a pusinku pořád krásnou bez fleků 😎

soanpe
18. led 2010

nic nebo vykoupat v černém čaji

katka82
19. led 2010

Malej měl taky v létě potničky a co nám pomohlo moc bylo že jsem mu dycky na večer do koupele svařila trochu Solamylu s vodou-udělá to takovou průhledně bílou kaši a pak jsem to rozmíchala ve vodě ve vaničce 😉 a taky nám pomáhalo potírání MM 🙂