Potravinová alergie? Červené flíčky a otoky po jídle

mysickaaa
23. zář 2013

Prosím o radu,

dceři (13 měsíců) se včera na obličeji objevily pupínky vypadající jako popáleniny od kopřivy, pak tyto pupínky zrudly, do rána celkem vybledly, vypadalo to, že vše ok. Dnes po snídani, opět, zrudla, fleky se objevily i na ručkách, pod pažema a začaly ji otékat prsty - návštěva lékařky. Usoudili jsme, že to může být alergie na nějakou potravinu - v neděli měla na svačinu chleba se šunkou (poprvé zkoušená potravina) - usoudili jsme, že to byla reakce na tu šunku - ale ke snídani měla pouze malý čtvereček velikosti 1x1 cm, co sebrala z talíře. Po návštěvě doktorky dostala fenistil, pojedla polévku, vyspala se, poobědvala rizoto - vyrážka téměř neviditelná, otoky žádné. ALE posvačila půlku suchého rohlíku a po půl hodině se začaly objevovat opět červené flíčky a začala otékat a do dvou hodin opět rudě flekatá v obličeji a na rukách. jako to asi nebylo tou šunkou, že? Co myslíte?

militeji
23. zář 2013

Jak tak čtu ty příznaky může jít o aleggiji na lepek.Mám dítě nemocné Celiakijí a u nás se projevila až na prvním stupni zš.Alergije na lepek může mít různé průvodní příznaky nejde jen o bolesti bříška ,průjmy ,zvracení,nechutenství,ale také ekzémy .Někteří lídé trpí takzvanou skrytou celiakijí. Dá se snadno zjistit krevními testy a na alergologiji.Není čeho se bát,dnes není bezlepková dieta žádný problém a člověk může jíst téměř vše jen jinak.Náš syn má bohužel kombinovanou alergiji kdy má přidruženou i nesnášenlivost mléka,soji, a bílého cukru.Pozoruj po čem se osype a zavčas na testy.

m_d
23. zář 2013

já bych řekla, že to bude alergie na to pečivo...asi ten lepek...

llluckaaa
23. zář 2013

To se dá těžko odsud poznat. Nejlíp uděláš, když vyřadíš běžné pečivo, šunko a další věci, které jste v tu dobu jedli a budeš dceru pozorovat. Když se jí vyrážka neobjeví, budeš zkoušet tyto potraviny zase zavádět. Pokud se objeví reakce, poznáš alergen (tzv. eliminační dieta a expoziční test, pokud možno dělat pod lékařských dohledem 😉 )

michamicha
23. zář 2013

Nemusí to být lepek, ale cokoliv jiného v rohlíku... syrovátka, sójová mouka (sójový lecitin)... výrobce mohl změnit recepturu ☹ Takhle reagoval můj syn (jinak těžký alergik) když snědl kousek rohlíku, který jsme běžně kupovali stále ve stejném obchodě. Když jsem se pídila po složení, tak mi bylo řečeno, že pekárna změnila složení a nyní přidávají pro lepší chuť i syrovátku a sójový lecitin (syn je alergický na bílkovinu kravského mléka a na sóju) ☹

luthien.k
24. zář 2013

Alergie na bílkoviny z obilovin není celiakie!!! Mnoho lidí si to plete. Alergická vyrážka není příznakem celiakie, kožním příznakem (ne moc častým) u celiakie je Dermatitis herpetiformis Duhring a to toto jistě nebylo. Samozřejme souběh více problémů je možný, ale otoky, kopřivka - to není příznak celiakie, ale alergické reakce. Obiloviny mají mnoho bílkovin, na které může být alergie, obilí nemá jen lepek. Jinak souhlas s příspěvkem od @llluckaaa a @michamicha - vyřadit vše, co v té době jedla a zjistit si složení pečiva od výrobce.

svoba
24. zář 2013

To nemusi byt jen lepek, ale i vajicko v rohliku. Zajdete si na alergologii, kde ji vezmou krev a udelaji testy. Cim drive, tim lepe. Muzu dopprucit prazskou. Pis do ip, mas-li zajem.