Prdíky a bolení bříška kvůli příliš teplému Nutrilonu?

sasa111
2. zář 2013

Ahoj vsem, prave jsem se dnes zaregistrovala a mam na vas zkusene dotaz 🙂 Mame doma mesicniho chlapecka. Od 14. dne je na Nutrilonu 1. Kdyz mu jej davam,vzdy zkousim na ruku teplotu. Rikala jsem si radeji teplejsi nez studeny...je ale mozne,ze z moc tepleho Nutrilonu ma boleni briska a prdiky? Davaly byste radeji chladnejsi? Teplomerem to nezkousim, ohrivacku nemam, takze tu teplotu odhaduju pocitove...Dekuju vsem za pomoc

lv
2. zář 2013

Kolika nebude z teplého mlíka..zkus probiotika, kapky, je tich mraky, a holt vydržet, koliky přejdou cca v 3m..a nebo vyměnit mlíčko za jiné, jsou i na citlivá bříška..

blannie
2. zář 2013

Ahoj, pokud by bylo prilis horke, tak by ho nepil a plakal by. Souhlasim s @iv

luciksima
2. zář 2013

malá po nutrilonu trpěla hodně na prdíky a bolest bříška změnili jsme a je to lepší dávám jí ještě kapičky 🙂

sheeni123
2. zář 2013

Mám dvě děti a oběma jsem dávala nutrilon. Měly po nem zacpu. Mléko jsme zmenili a problém byl pryč. Příliš teplé by asi nepoko

krok01
2. zář 2013

Čekám druhé dítě, měli jsme hrozné problémy s zvracením i prdíkama s prvím, od začátku jsme přikrmovali Nutrilonem. Zkoušeli jsme všechno - kapky, pecičky, cvičení .... vše co se kde psalo. Přestalo to když jsme přešli na Sunar(pro jistotu do něho stále dávám pár kapek espumisanu). Takže s druhým už nic riskovat nebudeme.. vezmu si sunar i do porodnice - kdyby byl zase problém s kojením. Teplota na to roli nehrála, taky jsem to zkoumala..

veverka50
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lubinkova
3. zář 2013

Prdíky podle mě můžou být z příliš teplého mléka... ne každé bolení bříška bych hned označovala "kolikou" (jak to někdo o pár řádek výš automaticky pojmenoval..), když si člověk není jistý teplotou mlíčka, radši bych volila studenější, než teplejší, právě kvůli prdíkům... 🙂

iina
9. zář 2013

no teplotou to možná bude ale přikláním se k tomu, že zrovna nutrilon vyžaduje přesné krmení a dodržovní rozestupů mezi dávkami, není to jako s kojením pokud jen přikrmujete tak je to naprosto stejné..umělá strava se jinak tráví a děcko fakt potřebuje rozestup..někdy to bolení dělá kombinace kojení a příkrmu a nebo když jen přikrmujete umělou nutrilonem opravdu dodržet rozestupy,,..aby děcko memělo v břiše bombu..teplotu jsem taky vždy řešila strčením malíčku do mlíčka, vždyť u těch nejstarších, ani žádné ohřívačky nebyly a taky vyrostly.. 😉

socina
9. zář 2013

Zkusila bych jiné mléko, naše holka je na Hipp a když jsem zkusila jiné tak jí hned bolelo břicho