Prdíky. Nějaké rady?

17. říj 2021

Maminky ..Už nemůžu.. Malá se svíra v křeči jak ji to moc bolí.. A jak s tím zápasí.Šponuje se a hazi rukama..(10 dní) odkojim do lahve a pak ji krmim z lahve..(odmítá prso) ..Espumisan nevidím že by pomohl ..Dáváme vždy před jídlem.. Rourku dáme na noc ale velký zázrak to není.. Kojící čaj piju (kmín,fenykl.) Nějaké rady ? Olej a masirovani bříška moc nepomáhá..

maaaadlaaaaa
17. říj 2021

Zkus teplou koupel, aby spíš seděla a nahřát bříško polštářkem. Nosit hodně na tygříka a ja s ni usinala v sedě, když byly nejhorší dny. Bacha na fenykl, může ji vadit. Zkus vyřadit a zamyslet se jestli nejíš něco co nadýmá.

michaelarousova
17. říj 2021

Babycalm,biogaia,masirovat brisko,nahrivaci polstarek ..pokud nic nepomuze tak bohuzel pomuze az cas☺️ Mma dva kluky a ani u jednoho nic nepomahalo..vsechno bylo jen na par dni..a mozna bych zkusila ubrat s tim kminem a fenyklem..nekdy to jeste zhorsi

martinau5
17. říj 2021

A je dostatečně odříhnutá? To taky dokáže pěkně potrápit.

mamadvoudeti
17. říj 2021

No espumisan dávám také ,ale ještě dávám probiotika (Biopron) a nám místo rourky pomáhá spíš teploměr do zadečku . Aspoň se pěkně vykaka když už chudáček nemůže 🥺🥺🥺. A jinak jak psali holky na toho tigříka a nebo nahřívací polštářek a pokročit nožičky

autor
17. říj 2021

@martinau5 Ať se snažíme jak se snažíme.Někdy krkne ale Někdy zase ne.. 😞

autor
17. říj 2021

@michaelarousova Babycalm je od 1 měsíce.. 😞

terkezz
17. říj 2021

My taky ze začátku hooodně bojovali.. teplé obklady, babycalm, biogaia ale nejvíc zabíralo si malého dát na nohy moje
Kdyz jsem seděla na gauči a dala nohy na stůl a malýho na stehna jak kdyby seděl/pololeh
A cvičit nožkama, masírovat gelem Pupík
Teď nám hodně zabírá položit ho na bříško, to pak jede😀
Nikdy nám rourka ani teploměr nezabraly

jjasmina
18. říj 2021

Já bych zkoušela to prso, ona si ho nskonec vezme, mě mala nebrkala nijak zvlášť nikdx, ale kojila jsem normálně

sanyy22
18. říj 2021

Za nás zaručeně pomáhal espumisan, 5 kapek před každým jídlem, jinak málej na prdíky hoooodne trpěl, každou noc proplakal, řval jak o život. Teď má 3.5 měsíce a je to teda o dost výrazně lepší, neříkal že ho to přešlo ale fakt 3 měsíc je pryč a je skoro klid. Jinak masírovat bříško pupíkem, cvičení nožičkami 🌼 uvař si odvar z kmínu 👍

kecafon
19. říj 2021

U nás naprosto super kapičky Bio Gaya a fakt rychlý efekt, malá se přestala trápit.

martinau5
19. říj 2021

Jo to znám, první syn taky moc neuměl odříhnout. Ještě mi kamarádka doporučila mazat bříško tymiánovou masti od Justu. Párkrát jsem to zkusila a pěkně si u masáže poprděl. Tak ještě zkusit toto.

michaelarousova
19. říj 2021

Davala jsem driv ☺️To neublizi

sanyy22
19. říj 2021

@martinau5 tou tymiánovou masti jsem taky mazala bříško malému, taky se u toho hezký vyprdel, a taky ta mastička ovoněla celej dům 🤭🤣

agneska7
19. říj 2021

Čaj přestaň pít dej si třeba jen odvar z kmínu a já teda jela starou školu a lžičku kmínového odvaru dala i miminku a jak krásně prdel a taky dost zabrala mastička pupík a masírovat masírovat

autor
19. říj 2021

@agneska7 Od jakého měsíce můžu dávat kminovy odvar miminku ? A jak jste dělala odvar ?

agneska7
19. říj 2021

Dáš trochu kmínu do vody a povaříš chvíli , precediš a je to ... Není určené od kdy lžičku klidně dej 😉 jsou feniklove čaje od 1. Týdne ale na ten kmín nedám dopustit