Prdíky po 6. měsíci

ivetalopourova
20. pro 2007

Holky poradte, male je 6 mes a i kdyz nam prdy skoncily nekdy kolem 3 mes, jsou tu zas a horsi. Mala rve i hodinu jako by ji brali na noze a to nedavam nic co je podporuje, jen mleko, mrkev, brambor, maso, cuketu, kasi, ryzi a fakt nevim z cehn tn ma , hybe se dost. Davame sabky a nezabiraji.

sisstin
20. pro 2007

téééééééééééééda 😒 ted jsi mě moc nepotěšila..taky prdíme a řveme..nebo spíš řvali jak o život..posledních pár dní je to o moc lepší..tak jsem myslela, že to už tak zůstane 😒

schnek
20. pro 2007

my jsme to v tomhle věku měli asi týden, byla to hrůza, Ondra úplně odmítal papat, trvalo to asi týden a pak to postupně zmizelo, naštěstí. Kapali jsme úplně všechno plus čajíky atd. Nedostala jsem do něj víc jak 60ml na jedno krmení pětkrát denně ☹

protea
20. pro 2007

Já nevím čím to může být ale u nás je to nejhorší po kojení to mlíko je to nejhorší co může snad být.
Ještě,
že malou kojím jen už jednou denně.
A pak si prdne když ti brečí hodinu?

ivetalopourova
autor
20. pro 2007

Protea: jo prdne a je klid, ale nekdy ji to pekne trva.:-]

ivetalopourova
autor
20. pro 2007

Schnek: my to mame cca 14 dni a ji normal, snad je to fakt po tom mlika. Davam sunar HA

lindda
20. pro 2007

no nam to trvalo do konca 7mes uz som myslela ,ze to neskonci a obcas aj teraz tak 2x do mesiaca mame probleeem ☹

schnek
20. pro 2007

ma jsme na Bebě HA, ne hned od narození,ale i tak. A co třeba Comfort mlíčko?

lindda
20. pro 2007

este som chcela napisat ze papakame nutrilon A.R. a aj mlieko davame rovnakej znacky a je vsetko ok pokial sme len skusali a mlieka tak to bola katastrofa. Nikdy netreba miesat mlieko s inou kasou teda inej znacky lebo ta obsahuje ine mliecko.

protea
20. pro 2007

Známá malou nechávala řvát taky třeba hodinu a teď má už klid tak nevím.
Já bych na to neměla nervy nechat ji řvát.
Mi masírovali, nahřívali plínu, kapky nepomáhaly-někdo píše že dokonce ubližují teda vyloženě Sabky.
Známá koupila nějaké kapky za 600,- a mají prý klid.
Jo a švagrová tak ta malou obrátí bříškem dolu položí si ji na ruku a druhou rukou jí hněte bříško.

schnek
20. pro 2007

a jak kakáte? co třeba zkusit švestkovou šťávičku 😉

zdenka26
20. pro 2007

Taky jsem slyšela o švestkové štávičce ale kde sehnat švestky?

lindda
20. pro 2007

len nedaj hruskovu to bol nas zabijak ☹

schnek
20. pro 2007

to koupíš v lékárně hotový, co vím, tak jí dělá Hipp 😉

zdenka26
20. pro 2007

schnek:moc děkuji,zítra je letím koupit. 😀 😀

schnek
20. pro 2007

úplně to slyším - jednu švestkovou šťávu a balík plen, prosím 😀 😀 😀

lindda
20. pro 2007

ale na prdkanie ti nepomoze nam pomohla iba rektalna rurka a masaz

patusik
20. pro 2007

Lindda v akom zmysle zabijak? Ja sa ju zajtra chystam dat malemu...

lindda
20. pro 2007

my sme mali strasnu koliku vzdy z hrusky aj s kase a aj so stavy nam ju lekarky vyslovene zakazala ak mal maly koliky a to sme si teda na vlastnej kozi vysusali ☹ hrusla strasne naduva aj dospely niektri napr moja mama vobec nemoze hrusky a ani nic z hrusky. My ani nic ryzove nedavame zapeka nas to a potom ho boli brusko.

schnek
20. pro 2007

a nám hruška i třeba rýžová kaše sedí v pohodě. to je zajímavý, jak jsou ty děti rozdílný... 😕

lindda
20. pro 2007

urcite ano nevyskusas nevies 🙂 bud rada ja som nato prisla za po 3 dnoch som mu davala hruskovu stavu a ze ako mu chuti a vecer revaaal ako kon chudacik

jankafa
21. pro 2007

ked mal moj maly take problemy, tak mi lekarka poradila aby som mu davala vyvarenu vodu z vlocie - na dva pohare, polievkova lyzica vlociek - prevarit, precedit a dat malemu vypit. Potom super kakal, dovteed to bol horor

romana27
21. pro 2007

čauky, taky se hlásím do klubu :(
Dan má ty bolesti hlavně v noci, to se pořád budí a skučí a úpí :(
Mlíko si odsávám a dávám mu ho, ale už končím, třeba se to tím zlepší? 😕
Jíme mas.-zel. příkrmy a kaši.

Kapky za 600 Kč Konec pláči - probiotické kapky nám nezabrali - vyhozený peníze, známe už snad všechny preparáty...např. biopron junior 10 sáčků, které se rozmíchají do mlíčka za cca 130 Kč, pomohl, dva dny po kúře jsme byli viditelně bez obtíží, další jsem nekoupila, stravu neměnila a přesto zase skučí....Poslední dvě noci hrůza děs :(

Ať někdo konečně napíše, kdy to skončí, nějaký šťastný konec...

lindda
21. pro 2007

roman aeste par tyzdnou a skonci to ver mi 🙂 mozno este mesiac mne sa najviac osvedcila rektalna rurka ja som tiez pokupovala kopu preparatov masticky na brucho a ja neviem co ale rurka nam naj pomohla 🙂 vydrz este mesiac a urcite sa to zlepsi lebo dietatko sa zacne hybat a tak uz sa tie creva pohnu aj same

lyzenka
21. pro 2007

zevraj je dobre aj prevarit ryzu.....a tu vodu prevarenu z ryze dat vypit.....

kar.la
21. pro 2007

Ahoj, taky se bohužel přidávám 😒
Malou pořád trápí bříško, dostává mé mlíčko 5x denně, jednou UM.
Navíc má problémy se vykakat, tak je to o to horší.
Zkoušeli jsme snad všechno: šťávičky, čajíčky, probiotické kapky, po Sab Simplex mám pocit, že se to zhoršilo 😖
Teď mi poradila doktorka vynechat úplně všechny mléčné výrobky, ale nezdá se to lepší...
Ona je naštěstí takové zlatíčko, že nepláče, je vždycky "jen" taková divoká, nemůže usnout, máchá ručkama...
Snad se to s příkrmama zlepší, jinak už fakt nevím 😒

lindda
21. pro 2007

baby verte ,ze sa to zlepsi ja uz som bola zufala, a to Nino fakt ale poriadne reval ☹ mne sa osvedcil len sab simplex alebo espumusan a ta rurka nam asi najviac pomohla

vlasa
21. pro 2007

ja sa chystam vyskusat rascovu polievku malej uvarit,tiez sa nam to vratilo ☹ alebo skuste cajik z rasce,mne to poradili uz v porodnici.ziadne kvapky nezaberaju 😠

vlasa
21. pro 2007

linddi,inak dik za radu na reflux-ulcogant nam po 6tyzdnoch zabral a dnes sme z toho vonku.

lindda
21. pro 2007

vlasa jeej tak to som rada aj nam pomohol nastastie po kolikach a refluxoch uz je konecne pokoj 🙂
Inak aj nam sa to este asi v 7mes stalo v noci tusim dva krat ale od vtedy je pokoj i ked Nino stale tak to st blbo spinka ,,,, 😒

ivetalopourova
autor
21. pro 2007

Schnek: mlicko confort ji nechutna a svestkovou stavu nechce. Napadln me jak tu nekdo radil, ze to muze byt po te hrusce. Davame nekdy hruskovou presnìdavku.