Přetrvávající vyrážka na jednom oku. Máte zkušenost?

syrael
26. bře 2008

Máme už víc než 14 dní osypané levé očičkoa situace se nelepší. Zbytek těla je čistý, jenom horní a dolní víčko je osypané. Chvílemi se to lepší, pak zase horší....Na atop to nevypadá a doktorka je na baterky, takze se obracím s prosbou na vás. Máte některá podobnou zkušenost? Jedno očičko dlouhodoběji osypané? K naší obvoďačce se nelze dostat - už jsme absolvovali 3 pokusy - buď ma plno, nebo jako dneska nas vyhnala pani s nestovicemi☹Budu to resit pres kozniho a le do te doby bych rada trochu infa a zkusenosti, at se muzu uklidnit. Porad si rikam, jestli to nemuze byt neco systemoveho - ledviny, nebo neco podobneho.

syrael
autor
26. bře 2008

Moc dekuju za odpovědi...

dvojka
26. bře 2008

Ahojky,já byla dneska u doktorky né sice kvůli tomu,ale když už jsem tam byla tak jsem jí ukázala oko naší Kristýnky,má tu vyrážku na horním víčku a zasahuje jí to až nad obočí,myslela jsem že to je ekzém...Ale doktorka mi řekla,ať to neřešim že to jsou ucpané potní žlázy...Ale to samé nemusí znamenat u tvého syna....

dvojka
26. bře 2008

Může to být klidně alergického původu,ale také to opravdu nemusí nic znamenat...Zkusila bych i jiného doktora...
Hlavně mu to ničim nemaž

syrael
autor
26. bře 2008

Diky dvojko, ja to nicim nemazu, ale zarazi me, ze se ho to tak urputne drzi☹

dvojka
26. bře 2008

Naše malá to má už víc jak tři týdny...

syrael
autor
27. bře 2008

Tak to vypada, ze budeme mit asi totez...

gabca1
31. bře 2008

syrael - my to taky máme, dnes jsem se ptala doktorky, a máme dát mastičku Opthalmo - septonex, prý volně prodejná a nevadí, když se náhodou dostane do očíčka. G.

syrael
autor
31. bře 2008

diky gabco, my jdeme k obvodacce dneska, tak se to snad nejak pohne...

syrael
autor
1. dub 2008

Tak dneska doktorka pravila, ze to asi bude ekzem, nebo valergicka vyrazka...Napsala nam Oftalmo septonex - nejakou regeneracni verzi a Fenistil. Kdyz se to do tydne nespravi, mazeme na kozni....Jo a taky pravila, ze jime moc mrkve, pac jsme cely zluty🙂