Příčina křiku, pláče a nespavosti 17měs. dítěte. Ekzém nebo zuby?

florida2001
12. říj 2022

ahoj holky, tak zase pisu a opet problem se spanim. nevim co male muze byt ale jsem fakt zoufala. treti den jsem spala 3 hodiny a tak to proste nejde. male je 17 mesicu ma zrovna protlacene dva spicaky nahore tak nevim jestli kdyz to je prorizle to furt boli mebo to je neco jineho. vcera usla v 8.45. normalne chodi spat mezi 7-8. presli jsme na jeden spanek takze usina mezi 11-11.30 a spi ( spala asi tyden) tak 2 hodiny pak chodivala spat kolem te 7 vecer. treti den se porad budi vola mami mami a krici a place. neda mi to za ni nejit. kdyz ji vemu je unavena a chce spat ale proste nemuze. vcera byla vzhuru od 12.30-3.30 rano. porad se prevalovala kroutila a skrabala. prikladam fotku ekzemu na nozickach. davam ji na to krem a porad promazavam. myslite ze to mize byt pricina toho neklidu , buzeni? fakt nevim jestli je to skrabani ( ekzem) nebo zuby. co s tim?
je neco co vam pomohlo na ekzem? ma nekdo zkusenost?

martt
12. říj 2022

@florida2001 Pokud ji ten ekzem svedi , tak může být protivná i z toho. Zkus dát fenistil kapky jestli trochu nepomůžou, alespoň proti svědění.

jjasmina
12. říj 2022

@florida2001 zkuste fenistil kapky, měli by pomoci. Pokud je to ekzem, bylo by dobré navštívit lékaře, není jen pokousana? Malá měla nedávno šíleně kousance a taky se dost budila no. Moje byla nespavec od narození teda, já se nevyspala 1,5r než jsem malou odstavila

chaira
15. říj 2022

@florida2001 pokud je to ekzém, tak opravdu svědí. Syn měl od cca 2,5 roku a noci proškrábal a museli jsme skončit na dietě. Zkuste namazat zinkovou mastí nebo sudokrem. Červená místa vysušovat né mastit.