Probiotické kapky. Jaké máte zkušenosti?

vefa
6. pro 2007

Ahojky, jaké máte zkušenosti s probiotickými kapkami?

pavlazabka
5. bře 2010

Přidávám taky kladnou zkušenost s kapkami. Zabraly asi do týdne, prcek sice prdíkuje ukázkově, ale trápení žádné, takže paráda.

kratoco
8. bře 2010

Probiotické kapky BioGaia nám taky moc pomohly a kupujeme je v Polsku. Ty co tady stojí více než 600 Kč, stojí v Polsku cca 270 Kč a to je sakra rozdíl. Trvanlivost mají dlouhou,tak se vyplatí koupit víc balení najednou.

marcelkap
9. srp 2010

Ahoj,
my používáme probiotické kapky od 3.týdne a zabraly téměř okamžitě - druhý nebo třetí den. Nemáme ale BioGaia, ale nějaké nové, méně známé, jmenujou se Bifiform a stojí 240Kč 7ml. Takže doporučuju.

kamulin
19. lis 2014

Já mám zkušenosti u malého syna s probiotickými kapkami od biopronu a nemůžu si je vynachválit. Začala jsem mu je dávat, protože odmalička trpí laringitidami, a tak je nutný udržet u něj alespoň nějakou imunitu, aby pořád nemarodil. No a protože jsem se dočetla, že probiotika jsou na imunitu vhodná, tak jsem mu koupila ty kapičky a časem jsem zjistila, že mu pomáhají i na prdíky, takže nám přinesly dvojnásobný účinek 🙂

38blondie
25. lis 2014

dámy tady jsou probiotické kapky z Polska stojí 200kč misto bio gaia.http://translate.google.cz/translate?hl=cs...

oilily6
28. srp 2017

Holky prosim nazev tech kapek o kterych je tu rec,nemuzu se docist☹ diky