Proč 6měsíční chlapeček pořád zvrací?

spacltova
5. dub 2013

Ahoj potřebuju poradit. Mám 6 měsíčního chlapečka a poslední dobou mi neustále zvrací. Někdy jen tak ublinkne ale někdy to háže celkem pěkně ☹ ☹ . začala jsem přikrmovat bramborou místo oběda může to být tím? Myslela jsem že je třeba hodně najedenej ale on zvrací i dvě hodiny po jídle a to už zase křičí že chce znovu papkat tak nevim čim by to mohlo být. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za rady 🙂

ratatooy
5. dub 2013

slyšela sem to ted od kamaradky že ji mala taky začla zvracet po příkrmech tak asi to nejake deti proste tak mají,pokud nemá jinak jiny potiže že by mel horečku,průjem?

benjik
5. dub 2013

@spacltova ted něco řádí ve vzduchu,my se předevčírem vrátili z nemocnice z kapaček.Pokud to má dlouhodobě může to být brambory,můžou být moc suché a dávit ho.

spacltova
autor
5. dub 2013

jinak mu nic jinýho není. Jsem z toho taková nesvá. Je to moje první mimi tak ve všem vidim problém ale třeba to nic není.
suché to asi nebude dělám mu z toho kaši a dávám mu tam mlíčko a zapíjí to fenyklovým čajem. Snad je to tím že si to bříško musí zvyknout na něco jinýho. dávám mu to 5 dní tak to chce ještě asi čas
díky moc
🙂 🙂

hamma
5. dub 2013

@spacltova Já bych zkusila vynechat na chvíli ten příkrm a uvidíš 🙂

lamarika
5. dub 2013

@spacltova já bych ještě zkusila místo brambor dát něco jinýho. Třeba mu prostě jen nesedí zrovna ty brambory 😉

katyxq
6. dub 2013

@spacltova taky bych zkusila vynechat na pár dní příkrm a pak nabídla něco jiného místo brambory (dýni, cuketu např.)