Průjem a hlen ve stolici u batolete. Máte zkušenost?

stazina
27. bře 2011

Ahoj , ráda bych se zeptala, zda nemáte zkušenosti s hlenem ve stolici...někde jsem četla, že u dětí je to nebezpečné, že by se měl vyhledat lékař, někde, že se to občas objevuje....Matěj mi začal od včer a mít průjem...nebo spíš řídko, asi tak 6-7 byl pokaděnej, v noci špatně spal už dvě noci , včera měl zvýšenou teplotu,a el jinak je celkem veselej a nevypadá nemocně....no a dneska ráno jsem objevila ten hlen..bylo ho v plíně celekm dost..tak nevím, co s tím....poradíte některá? Prý yb to mohla být alergie an kravské mléko.....to oni občas pijou na střídačku se Sunarem...ale nidky se mu to takhle neukázalo - nějakej hlen.....Děkuju za odpovědi🙂

neu.sona
27. bře 2011

Zkušenosti s tím nemám, ale přijde mi to určitě zvláštní. Alergie na kravské mléko by se asi ukázala později, než za jedno pití, takže pokud ho pil častěji, tak by to tak třeba mohlo být, že se to ukázalo teď. Nebo u nás v okolí hodně teď řádí rotavir, ale to by měl asi i teploty. A co zuby? Nerostou mu?
Každopádně bych to asi řešila zítra hned s doktorkou.
Hodně štěstí, moc jsem Ti asi neporadila 😢 .

stazina
autor
27. bře 2011

@neu.sona děkuju za odpoved, no , oni pijou sem tam kravský mlíko už aspon půl roku, ael druhej to enmá a to mě přijde divný, protože jako správný dvojčata mají vše stejny...
No, ted jsem ho měřila a má po odečtu 37,6 takže jenom zvýšenou,a el stejně se mi to nijak nelíbí...udělala jsem mu rýžovou polívku, snědl docela hodně a i pije, tak nevím, třeba na nechutenství to nevipadá..zuby mu rostou,špičáky, ale už má špičky venku a stoličky , ty poslední, vidět ještě nejsou..tak já fakt nevím 😒

neu.sona
27. bře 2011

@stazina my jsme měli průjem fakt hodně, když nám rostly zuby. hlen ale ne, tak to se mi zdá divný. teď už naštěstí máme zuby všechny. asi to fakt moc nevyřešíme a je lepší zeptat se doktorky 😢

jjjjjjjj
19. lis 2011

potrebuji poradit muj syn mel pred tydnem prujem byly jsme i v nemocnici ted je to uz 5dni co jsme doma znovu se obevil prujem ale plny hlenu ale plny rekla bych ze je to samy hlen synovi nic zavazneho neobevily podavaly mu smektu a prebiotikum nevim co to muze byt hledam na internetu a nic jsem nenasla dekuji za odpoved ☹ ☹

vrtule83
24. lis 2011

@jjjjjjjj A výtěr z rekta měl vpořádku? Mě dr. říkala, jak je průjem s hlenem tak tam bývá infekce (bakterie) u nás to nakonec byla u obou dětí postupně salmonela a to i u mimina

jjjjjjjj
25. lis 2011

ano prave mel vsechny vyteri i krev v poradku zadnou infekci neobevily delali mu pak kpntrolni vysetreni a to take bylo v poradku tak nevim cim to je ale neprijde me to normalni aby 18mesicni prcek mel prujem s hlenem,nasadila jsem mu dietu a uz to ma zase v poradku tak uvidime.dekuji za radu