Průjem a zvracení u kojence. Může jít o reakci na mléko?

jeudi
18. črc 2009

mam problem malej vcera dostal prujem a zacal mi zvracet mleko davam mu nutrilon muze to byt reakce na mleko??mam zmenit znacku??

sjuzan
18. črc 2009

Záleží,jak dlouho mu mléko dáváš...pokub by ho dostával teď krátce,tak by to třeba mohlo být i mlékem,ale pokud už malej pije Nutrilon delší dobu,tak to asi z mléka nebude....nemůže mít třeba střevní virozu?Nevím,odkud jsi,ale u nás to zrovna řádí.

jeudi
autor
18. črc 2009

z jiznich cech dnes mu je ctrnact dni v porodnici mu davali beba HA a tu jsem mu davat nechtela tak jsem koupila nutrilon takze vice jak tyden pije nutrilon..a myslis ze mam jet na pohotovost nebo pockat do pondelka?preci jen je malinkej a mam docela strach abych neco nezanedbala

smardik
18. črc 2009

jeudu jestli zvrací dost a má průjem raději bych na pohotovost, je ještě maličký

evinkaa
18. črc 2009

jeudi: Souhlasím se smardikem. Takhle malé miminko se může hrozně rychle odvodnit. Raději na pohotovost zajeďte, tím nic nepokazíte a budete klidnější. My jsme s tím měli taky problém, málem jsme skončili v nemocnici, ale naštěstí jsme to ustáli. Malá měla silný průjem. A dáváš Nutrilon HA, když v porodnici dávali BEBU HA?

jeudi
autor
18. črc 2009

ne davam normalni nutrilon byli jsme na te pohotovosti a rikali ze mleko menit nemam dali nam hilac forte a kdyz se to do zitra nespravi tak mame prijet muze se pry jednat o to ze ma prekazku a nedostane jidlo do zaludku nebo neco takoveho proste ze to tam ma zuzeny proto zvraci ale take to pry muze byt virove..jinak pry vypada spokojene