Průjem a zvýšená teplota už týden, je to kvůli zoubkům?

bimbula
28. črc 2012

ahoj mám 13měsíčního syna a už týden má průjem a kolísá mu teplota.Jinak je čilý až moc 🙂 ,jí pěkně pije.V lékárně mi řekli,že to patří k zoubkám,ale po týdnu mi to přijde už divné.Nemáte někdo podobnou zkušenost?Děkuji

ma.ja
28. črc 2012

ahoj 🙂 Naše Terka je přesně to samé 😉 dávám živočišné uhlí....jeden bobek lepší, druhý horší ☹

slundo
28. črc 2012

holky zkuste smectu, je tuším i volně prodejná a nám na průjem pomohla ihned. Ale pokud by to bylo něco vážnějšího, asi by ta teplota neustupovala.... k zoubkům to asi být může, pokud by to nepřestalo, zašla bych k dr. na výtěr abyste měly klid . Tak se toho brzo zbavte 🙂

ma.ja
28. črc 2012

@slundo díky, smectu jsme koupili taky, to živ.uhlí je prý šetrnější. Terka je bez teploty, zoubky rostou. Uvidím příští týden, kdyžtak k mudře zajdem 🙂

slundo
28. črc 2012

jj máš pravdu, smectu dávají až když nic moc nezabírá. Nám ji teda dr. šoupla ihned ikdyž výtěry byly ok, dali jsme poloviční dávku a po prvním užití bylo vše ok.

luthien.k
28. črc 2012

@bimbula nenechala bych si radit v lékárně, ale nechala bych si u dětské lékařky udělat výtěr. Do té doby Hylak a probiotika.

marecek4
28. črc 2012

@bimbula může to být k zubům ale i k tomu počasí co teď vládne ☹,takže doporučuju se zaměřit na počet-kolikrát za den jde a podle toho se zařídit,jako průjem se počítá od 7x,a taky ale nemůžeš u mladších dětí brát každé uprcnutí do plínky,do té doby je to tzv odměk a měla by stačit smecta,živočišné uhlí a pod,na teplotku paralen,nurofen,ibalgin,ale po týdnu bych asi k dr pro klid duše zašla i když baští a pije normálně pro vyloučení něčeho horšího

bimbula
autor
28. črc 2012

asi tam v pondělí zajdeme,protože smektu do něj nemůžu dostat.jinak moc děkuju 😉