První pomoc při bolení ucha

billi
19. lis 2017

Pěkný den všem,

máte nějaká tip, radu, zkušenost, jak pomoct v počátku bolení ucha, aby se to nerozjelo v zánět? Přírodní kapky, homeopatika, cokoliv. Budu ráda i za nějakou prevenci, co dělat, aby to nesedlo do ucha.
Smrkání, kapky do nosu a další je jasné. Ale syn už měl zánět několikrát i bez rýmy.
Pak máme vyzkoušené babské rady typu tee trea na vatičku a do ucha.
Nejvíc zabírá Otobacid a Ibalgin, ale ráda bych zkusila i něco dalšího.
Děkuji za rady a zkušenosti.

pavca1982
20. lis 2017

Určitě podat i nějaká antihistaminika, stříkat nosní kapky a podat Nurofen to je jasné.Nám pomohl Ribomunyl.Od té doby byl klid.

renros
20. lis 2017

Vřele Vam doporučuji Audiron!

jezucha
21. lis 2017

@billi to mě mrzí 😔 dcera na uši také hodně trpěla..už jsem nevěděla, kudy kam, až jsem vycetla, že pomáhá nakapat netresk..moc jsem tomu nevěřila, ale stal se zázrak a vždycky pomohl..dám za něj ruku do ohně! Od té doby máme klid. Hlavně je vždycky po ruce - roste na skalkach, já ho mám už zasazeny v kvetinaci na balkoně, takže jen utrhnu, vylisuju šťávu a nakapu..plus v akutní fázi jsem ještě ledovala..

jezucha
21. lis 2017

Navíc si ušetříte behani po doktorech, kteří jsou kolikrát také bezradní..

hojda
25. bře 2020

Zrovna jsme se vrátili z venku a malá, že jí bolí ucho, 3x krát jsem jí řekla, že si má nandat pořádně čepici, ale bohužel to neudělala☹. Pomůže něco takhle v začátku, aby se nerozjel zánět? Nikdy ho neměla ani já ne, naštěstí na uši netrpíme, tak nevím, co s tím.