Pupínky mezi faldíky na nožičce, kde je plenka

deathy
28. kvě 2009

Trvá to asi tak týden, co se malý udělalo na stehýnku, jak má faldíky, takový něco jako pupínky, verážka... Je to v místě, kde je přímo plenka (jednorázovky), ty gumičky (nebo jak to nazvat), takže se to docela dost blbě léčí. Mažu to měsíčkovým krémem, občas jí to namažu i prdelkovým krémíkem, protože pokud by to bylo jako opruzené, tak by se to tim snad hojilo... No ale problém je, že je to na takovým blbým místě a já už nevím, jak to udělat, aby se jí to co nejdřív zahojilo. Nechávám jí při každým přebalování co nejdýl rozbalenou, dokonce sem jí tam dávala kousek vaty, aby jí to netlačilo, ale to sem jí při každým přebalování mohla rovnou i převlíkat, protože jí tam proteklo čůrání a byla celá durch... Musim podotknout, že to má jen na jednom místě a na zadečeku nemá ani jeden pupínek.
Tak už nevim jak na to... zkusit větší pleny? Nějaký extra krém? Jít k dr?

popelka.miri
28. kvě 2009

Deathy, možná bych zkusila změnit plenky 😒 ..některé nemusí vyvolat podráždění všude, ale jen jejich část na určitém místě..to je taky možné. Jakou máš značku plen? V porodnici mi říkali, že nejčastěji prý alergie způsobují pampers a nejméně huggies 😕

deathy
autor
28. kvě 2009

Používáme Pampers s heřmánkem, a nebyly s nima žádný problémy. Naopak jí dobře sedí. To by byla škoda kdyby to bylo fakt plenkama, zatim se ještě vejde do velikosti 2, tak sem nakoupila balík navíc... 😲

miskastehlikova
28. kvě 2009

deathy,
moje malá tohle jak popisuješ měla z huggiesek,takže je nekupuju!!!Určo skusit jiný pleny
Popelka.miri:no nám huggiesky nezpůsobily alergii,ale tlačily nás na nožičkách☹ a na pampers je malá alergická☹.

soanpe
28. kvě 2009

det
alergie se může projevit třeba až měsíc či víc po tom, co ty pleny používáš. My jedeme v rossman plenáh babydream a vydrží přes nooc, aniž by protekla.maj pruný u pas ne jen boky.56plen je za 229-

pampersky hrozně smrděj,když se počůraj 😝
a huggies nás tlačily do stehýnek jako Vivušku 😀

leonik
28. kvě 2009

ahojky, nám ty napuštěné pampersky teda nevyhovovaly. Malej se po nich osypal, jak je to napuštěné tím krémem. A jak byl načůraný tak ty plínky byly divně cítit. Možná jak jí to protíká, tak ta moč může ty pupínky dráždit a pak se to těžko hojí 😖 Já bych zkusila větší velikost a změnit značku plenek 🙂

daduda
28. kvě 2009

ahoj, tak se připojuju, taky bych zkusila změnit plínky, u prvnío jsme zkusli hodně plen a nakonec jsme zůstali u pampers, huggisy vždy protekly
teď u druhé používáme tesco plinky, nedám na ně dopustit, malé se zpravil zadeček, protože se začla opruzovat, jsou levné a kvalitou srovnatelné s těmi drahými... 😅

miskastehlikova
28. kvě 2009

Leo:jj mě taky hrozně smrděli☹...
andy,ty baby dream jsou super!!!

vojtisek2007
28. kvě 2009

to nebude plínama, měli jsme to taky - stačí namazat takovou tou fialovou vodičkou aby to zaschlo a ty gumičky v tom místě přestříhnout, aby na to tolik netlačily - když to nezabare, tak přes tu fialovou vodičku jsme na noc natřeli framykoinem a do rána do to bylo dobrý.

deathy
autor
28. kvě 2009

Tak nám asi pampersky nesmrdí, naopak mě ta ČISTÁ plena docela i voní 😀 A fakt zatim vyhovovali, seděly nejlíp ze všech. No mám tady ještě i balík Huggies, ale ty sou asi o moc větši, ale zkusíme to a uvidíme. Jinde to fakt nemá, jen na tý jedný nožičce. Chjo..

deathy
autor
28. kvě 2009

vojtisek, přestřihnout gumičky? Jejda, tak teď nevim jak na to. Jen to tam na tom místě jako nastřihnout? Nebude jí to protíkat? Ta fialová vodička..myslíš genciánku? Je normálně volně prodejná, nebo předpis?

vojtisek2007
28. kvě 2009

a pampersky mě taky voní a huggies nám vždycky protekly 😠

miskastehlikova
28. kvě 2009

deathy:nestresovat!😀...Jako mě ty čistý pampersky voní,ale počůraný ne☹!!!

vojtisek2007
28. kvě 2009

měla by být volně prodejná - jo gumičky nastřihnout nebo v tom místě, kde má ty pupínky ta prostě přetrhnout,jde to dobře a neprotekly nám ani jednou

deathy
autor
28. kvě 2009

Zkusim zítra nastřihnout ty gumičky, teď jí tam zkusím dát kousek separační vložky, aby jí to netlačilo a namažu víc měsíčkem. Snad jí to nebolí, jinak by asi kňourala.