Pupínky na zadečku jako akné. Poraďte co s tím

radkapl
29. dub 2008

Ahoj malá ma na zadečku pupinky červeny některy s bílou špičkou.Myslela jsem že to má s plínek dala jsem ji teď nové slep&play s heřmánkem.Teď už třetí den používame jiny a řekla bych že se ji to nemění.Poraďte.......Díky

iza
29. dub 2008

to jsou asi potničky ne? neoblíkáš jí moc teple? a otíráš pořádně zadeček aby nebyl ve vlhku? neměla průjem? to všechno to může způsobit..zkus víc větrat, dávat rybilku...

maakule
29. dub 2008

Ahoj, jsou to určitě potničky, já mám vyzkoušený PYTIOL, koupíš ho za pár korun v lékárně. Jen doporučuji dávat papírové pleny, na normálních je nevypratelný 😉 Jo a je dobrý nějakou dobu mýt zadeček jen vodou a ne ubrouskama.

radkapl
autor
29. dub 2008

Ahoj,no teple ji teda neoblikam,spíš míň než víc.Prujem neměla a necham vždycky chvíli rozbalenou aby si zadeček provětrala.Potničky nás taky napadli ale že to má jen na zadečku....Dávam ji na to bepanthen.No koupim dneska ten PYTIOL.Dík

jahodka11
29. dub 2008

radkapl, nas maly to ma sem tam tiez, doktorka nam poradila masticku Imazol....a som spokojna, do 2 dni mu to zmizne.....🙂 sem tak sa mu to tam objavi, tak potom chvilku namiesto rybacej pasty pouzivam Imazol 🙂

julca80
29. dub 2008

radkapl, aj my to mavame pravidelne, dokonca sa jej to objavuje aj na suske. Moja "super" dr. mi nakazala potierat ritku s tou fialovou vodickou, bo to vysusuje (tolko krat, kym tie pupinky trocha nevysusi) a potom po par dnoch potierat Framykoin.mastou. Na susku zase pouzivam pri tomto pripade Pytiol, a ten mam tiez zabera.( ten potierat len 2-3 krat za den).
.....nam sa osvedcila tato metoda, resp.postup..... 😉 🙂

pietra
29. dub 2008

tak ako jahodka pisala, nam na to doktorka dala tiez imazol a vyborne zabera 🙂

lucas
1. kvě 2008

Ahoj, malá to teď má taky, dávám jí na to bepanthen a aviril, ale nic moc nepomáhá, zkusím taky ten pytiol nebo imazol a uvidíme.

mobina
1. kvě 2008

Může to být i plínkama. Zkus změnit značku....

janab78
2. kvě 2008

My to měli taky. Přestala jsem používat ubrousky, větrala a nic. Aplikovala jsem různé masti a zabralo to na Bubchen a úplně na Weledu.

radkapl
autor
3. kvě 2008

Tak jsem byla v lekarně poradila mi obyč bavlněné pleny,což se mi opravdu nechce a dala mi taky imazol.Pytiol pry pro takovy mrňousky vůbec.No zatím nic moc tak uvidíme....

lucas
14. kvě 2008

Ahoj, tak jsem koupila imazol a super, pomáhá to. Poradili mi ho i v lékárně. No začalo se nám to dělat když jsem dala malé plínky pampers slep*play. Ale jedna známá mi poradila že pokud jí vadí tyhle plínky napuštěný heřmánkem a tím vším ať jí dám do plínky separační plínku a že je to pak bez problémů. Tak až se jí to úplně zahojí tak to zkusím.

gilotek
14. kvě 2008

mě pomáhá sudokrém, a hodně větrat 😉

sonoga
14. kvě 2008

radkapl, skus Imazol krempasta. pytiol mozes pouzivat pre male babatka, ale nie dlho, tak pokial nevymyznu vyrazticky a potom spat ku povodnemu kremu. imazol krempasta detto.

krista
15. kvě 2008

Ahojky tak my tohle míváme taky furt ☹ Už jsem vystřídala troje pleny, umýváme zadeček jen vodou a mažeme tím Imazolem a ještě pusinku mažeme Genciánovou violetí (Fialkou), protože to má s tím spojitost, vždycky se to vyléčí a pak se to znova objeví ☹ Dr. mi dala už i homeopatika Borax, jinak já už fakt nevim 😒

krista
15. kvě 2008

Jo a taky nám to začlo z Pampersek Sleep & Play 😠

sonoga
15. kvě 2008

lucas, a to aj sleep and play su napustene rumancekom? nie len active baby? my pouzivame okrem inych aj pampers active baby. mali sme raz aj sleep and play, ale nebola som s nimi nejak velmi spokojna.

nikaamb
15. kvě 2008

Ahojte,
mam syna Matejka a týžden po narodení sme mali ten istý problém, celý zadoček mal červený a plný vyrážiek. Doktorka nám poradila umývat zadoček práve vodou s rumančekom a potierat Imazolom. To velmi nepomohlo a tak som ho po kúpaní ešte natierala fialkou (Genciánová violet) - to je aj protizápalové. A do týždňa to zmyzlo. A som strašne rada, že od vtedy sa to už neobjavilo, pretože som z toho mala poriadny hysak. Švagrina mi vtedy tiež odporúčila namiesto všetkých tých prípravkou na "opruzeniny" dávat rybilku - u jej dcerky sa to perfektne osvedcilo..

radkapl
autor
15. kvě 2008

Tak jsme měli imazol a je oukej......