Reflux - 3měsíční miminko. Podle čeho jste to poznaly?

lucifux
27. črc 2019

Podle čeho jste poznali, že jde právě o reflux. Náš problém je ten, malého nakojím, nechávám odříhnout vždy si ublinkne, za chvíli si zase ublinkne, a třeba za půl hodiny znovu. Někdy ho nestačím ani zvednout do polohy na říhnutí a blinká. Někdy si odblinkne fakt dost a pak zase jen jakoby čistou vodu. Taky je neustále podrážděný... Už fakt nevím. Že existuhe nějaký reflux jsem se dočetla je to asi hodina. A když jsem si přečetla o co jde, takě napadlo jestli to není náš problém.

vladienka
27. črc 2019

@lucifux ako mne povedala pediatricka, reflux ma 80% deti, ide o to ako moc silny je.. niektore deti nespia, nepriberaju.. blinkanie prejde, keby to bolo fakt moc, zajdite za mudr

laton
27. črc 2019

@lucifux No my reflux mame. Mala proste blinka,a to v prubehu celyho dne. Reflux je to,kdyz blinka,ale ne jakoby obloukem (pak uz by to bylo zvraceni).Nektery deti to tak proste maji,melo by to casem vymizet,ale muze to trvat i nekolik mesicu....my mame tri a stale blinkame,kamaradla rikala,ze blinkali snad do 7.mesice...

radka313
27. črc 2019

Nase mala.to mela taky domluvte se s dr. Nam doporucila Nutriton da se normalne pouzivat pri kojeni zahustuje mleko

sudylichozrout
27. črc 2019

@lucifux ahoj, mohlo by se jednat o reflux. Starsi dcerka byla v podstate non stop poblita 🙂 Mliko z ni litalo kontinualne porad. Po tretim mesici zivota jsem zacala davat pred kojenim Nutriton (svatojansky chleb), ktery mleko zahustil a bylo to lepsi. Upravilo se to prakticky pak samo kolem jejiho pul roka.

zelenaesmolda
27. črc 2019

@lucifux
mala taky mela reflux,nam dr doporucila snizit davky UM,ze se precpava a pomohlo to,snizilaj sem davky z 90 zpatky na 60ml a reflux zmizel a mala byla v pohode a nemela hlad 🙂

ah1234
27. črc 2019

Ahoj, maly mal tiez reflux, ublinkaval nonstop aj hodinu az tri po jedle.. nutriton jemne pomohol, ale blil furt.. najviac nam pomohlo mlieko na alergiu na BKM, mal to z casti aj z toho.. ale proste celodenne ublinkavanie az do 9 mesiacov bolo u nas na dennom poriadku.. v polroku zacal lozit a obchadzat nabytok a blil aj zo stoja.. Preslo to az teraz ked uz nema UM a je na normalnom jedle.
Inak som kvoli refluxu davala spat na brucho, inak by sa mi udusil, bohuzial blinkal aj v noci

zvaskova
3. říj 2019

Na reflux určitě je super monitor dechu a hlavně nechat miminko spinkat na klínku v postýlce. Strašně hezký kurz o miminku ma paní doktorka na webu https://comamdelat.com?a_box=svzztfat přispívá na něj i pojišťovna a je od těhotenství do cca 2 let děťátka úplně top