Reflux, jak na něj?

kaczuska
9. zář 2013

Holky mám 7-mi měsíčního chlapečka s refluxem. Po příkrmech (od 4.měs.) se to taky nezlepšilo. Vždy po jídle ho nechávám v lehátku, to má ale nosnost pouze do 9 kg (takovou váhu má prcek tedka). V lehátku ho už nechci nechávat. Na deku ho dávám vždy až tak 3/4 hodinu po nakrmení. Jak to řešit, abych ho na lehátko už dávat nemusela, ale zase na druhou stranu, aby byl v klidu a neblinkal? Když ho dám na deku, tak je hned na bříško a začne blinkat... Děkuji za rady 🙂

ludva
9. zář 2013

@kaczuska ahoj, já dávala synka do autosedačky nebo do jídelní židličky (polohovací) 🙂

iina
9. zář 2013

mám tay lepší zkušenost, určitě podložit postýlku,aby nebylo děcko úpně na rovině, taky jsem dávala do polohovací jídelní židličky a prostě si po jídle hrál tam, sedačka trochu víc zakulacuje záda...a taky jsem brzo přešla na sportovní kočárek, aby nebyl na rovině,,..věk už vám to taky dovoluje,dokkonce jsem v určitém období měla kočárek doma..aby se kluk nenudil ..
tak si nedělejte starosti..ono se to časem sezením a chozením trochu upraví samo..jen do dneška syn nesnese na noc teplé jídlo..bolí ho žaludek a tak večeří studené večeře a nebo teplé tak dvě hodiny před spaním...hodně trpělivosti a méně nervů..