Řídké vlasy u malé holčičky, existuje šampón, vitamíny?

alca321
11. říj 2013

Malá má dlouhé jemné vlásky.Potřebovaly by jsme aby ji zhoustly.Existuje nějaký přípravek myslím šampony nebo vitamíny po kterém houstnou vlasy?Je pravda že po častém stříhání nebo dokonce po radikálním ostříhání vlasy zhoustnou?Já to mu tedy nevěřím máte někdo zkušenosti?

jpetraa
11. říj 2013

@alca321 to s tím častým stříháním je úplná blbost.o) vlasových kořínků, tím pádem vlasů je pořád stejně, někdo říká, že častým stříháním lasy někdy zpevní, ale určitě nezhoustnou:o) myslím, že hustota je prostě daná, že na to žádný přípravky nepomůžou..

petrajurinova
11. říj 2013

Ostříháním a pravidelným zastřiháváním a používáním speciální vlasové kosmetiky vlasy můžou zesílet a zpevnit se, tím pádem potom vypadají opticky hustší a objemnější, ale to jak má člověk opravdu husté vlasy neovlivníš, to je vrozené a nic s tím neuděláš.

mamba79
11. říj 2013

naše hokčička měla taky hodně jemné vlásky a navíc jí rostou jen na některých místech, v roce jsme jí vzali strojkem, teď je jí 15 měsíců, postupně vlásky houstnou, jsou pevnější a dorůstají i na jiných místěch, teď jsme objednaný na stříhání a tak to budeme dělat do té doby, než to bude potřeba. Dobré základy má ode mě a od manžela, tak snad se to povede. Jestli má krátké nebo dlouhé je mě i naší slečně úplně jedno, takže radši stříháme teď, než ve školce, to už by mohl být problém 😒 .Když si sáhnu na její vlásky, které mám schované, je to velký rozdíl.Takže to určitě trochu funguje.

lv
11. říj 2013

Apolenka byla skoro do roka a půl plešatá, nebo měla takové ptáčátkové chmíří...a koukni do alba, co je to za vlasatici..pořádné,kvalitní vlásky narostou až tak po 2roce..

betelgeuzz
11. říj 2013

nenapsalas, kolik malé je. Ty první vlásky jsou hodně jemné, nevím, jak dlouho odrůstají. My jsme obě holky vzaly v roce strojkem na kratičko. Nevím, na kolik to mělo vliv, ale vlasy se aspoň srovnaly a opticky to pak vypadalo líp. Starší má krásné dlouhé vlasy, mladší rostou vlasy pomaleji, tak teď má vlasy asi po ramena.

leni78
11. říj 2013

Vlásky, ktere ma, jsou geneticky dané a ničím je nezmenite. Vitamíny určitě ma z potravy, rozhodně přidáním vitamínů a jiných látek vlasy nezhoustnou. Vlásky udrzujte v co nejlepší kondici , nesusit drhnutim namokro, horkým vzduchem, nechodit spát s vlhkymi vlasy, nestahovat příliš culik. Do budoucna ji vlásky trochu zhoustnou, ale to je dáno geneticky, to člověk nezmění.