Rozseknutá dáseň. Mám to nějak řešit nebo volat ráno dr.?

anet1210
16. čer 2022

Zdravím, chci se zeptat zda měl už někdo zkušenost mám 8m holčičku, dneska po koupání se stavěla a dělala blbiny na sedačce a spadla pusou na opěrátko, bohužel tam nebyl zrovna polštář. Tekla ji krev, pláč. až jak se trochu uklidnila tak si nechala se podívat do pusy, na horní dásni pod uzdičkou má zaschlou krev jakoby to měla praskle ale nijak rozseknuté to není, horní zoubky zatím nevylezly.
Omlouvám se možná to přeháním, ale jsem prvorodička takže posraná fakt ze všeho co se ji stane, hlavně když teče krev. Mám to nějak řešit nebo volat zítra ráno dr. docela mě to vylekalo když jsem viděla krev.. děkuju pěkný zbytek večera.

klokanka31
16. čer 2022

@anet1210 To znám že to vyděsí, nám zase malá takhle spadla kolem roku a půl, jednou se kousla do rtu,podruhý do jazyku. A i když to vypadá děsivě jak teče krev, tak to není nic vážnýho. Pokud jí to nekrvácí tak bych byla v klidu 🍀

anet1210
autor
16. čer 2022

@klokanka31 prave ze dost plakala, ale po chvili se uklidnila, ted usla a ted to momentalne nekrvaci 🙏 takze snad to nic nebude a bude to v poradku, dekuju za uklidneni. Vim ze takovych urazu jeste bude ale uplne jsem se lekla jen jsem se natahla pro krem a uz to bylo. 😔

tonicka16
16. čer 2022

@anet1210 obě dvě naše děti se takhle nějak tu uzdicku pod horním rtem buď rozkously nebo utrhly🤦‍♀️ u prvního jsem taky stresovala a volala doktorovi, jestli se y tím něco dělá 😁🤦‍♀️ u druhého jsem už jen nechápala, jakto, ze zase my?🤭

anet1210
autor
16. čer 2022

@tonicka16 a nedela se s tim nic jo? :D ja jsem z toho fakt uplne vykolejena, hlavne si furt rikam, ze kdyz zacina vstavat, chodit kolem nabytku a delat blbosti,ze na ni musim davat vetsi pozor, ale ted jsem se proste na par sekund otocila a hned takovy sok. 🙈

tonicka16
16. čer 2022

@anet1210 nedělá, pokud máte to samé teda 😀 malá už má.4 roky a pořád ji tam ta uzdicka "vlaje"🙈🙈 úplně to chapu, u nás to bylo první krvavý zranění,strašně plakala a krve ji teklo docela dost 🙈 ale to je prostě hned, bude pořád něco, jak začne chodit 🙂)

klokanka31
16. čer 2022

@anet1210 To chápu, člověk může být těsně u dítěte a stejně pádům kolikrát nezabrání. Naše nejvíc padala z gauče kolem těch 18 měsíců 😣 teď jí jsou dva a má specialitku že když je na gauči nebo u mě/u mojí mamky v náručí, bez jakéhokoliv varování chce skákat šipky po hlavě na zem, a to i když vypadá že usíná. Naštěstí máme zatím postřeh dobrý a chytáme jí 😊

anet1210
autor
16. čer 2022

@tonicka16 no ma jakoby "prasklinu" pod tou uzdickou nevim jestli ma i uzdicku, nechci ji probudit takze se zkusim podivat rano, ale uz to nekrvaci a klidne spi, tak doufam🙏

@klokanka31 jezisi, no to je teda cislo😲 tak snad to brzo prejde a vy budete pohovi nadale 👏 no jako popraavde na tohle se teda moc netesim :D ale tak furt si rikam ze bude po me a tech zraneni tolik nebude 😂