Rudý flek na tváři kojence, mohla by to být spála?

stazina
7. pro 2013

Ahoj, potřebuju radu..mám doma třítýdenní mimnko, dneska se mu udělal rudý flek na jedné tvářičce,jinde osypaný ani flekatý není...je znát,že ten flek je teplejší než druhá tvářička, ale jinak mu nic nechybí..nemá teplotu, jen má trohcu sucho v nose...je tu ale jeden problém...jeho sourozenci jsou léčeny ai 5 dní pro angínu ,možná spíše spálovou angínu, protože jeden byl též osypaný...a ve školce děti spálu měly...Mohla by to být spála,když jiné příznaky nemá? A nebo vás napadá něco jiného?,mě napadlo akorát to, že jsem včera dojedla po dětech pomeranč..že by alergická reakce, když kojím? Prosím o radu! díky moc!

ange_de_la_morte
8. pro 2013

Může to být jak alergická reakce tak možná i ta spálowá angína, počkala bych do zítra a pokud by flek nezačal blednout nebo by se objewily další, skočila bych raději k doktorce, přece jen je to ještě malinké miminko, u wětšího dítka bych čekala 2-3 dny co se z toho wywine. ( omlouwám se za ,w,)

ludva
9. pro 2013

@stazina Ahoj, můj syn měl pneumokokový zápal plic, když jsem přinesla z porodnice nejmenšího. Byla jsem strachy šílená.... několik dr. mi ubezpečilo, že je miminko chráněné. Takže samozřejmě, že nevím, ale přikláněla bych se k pomeranči 🙂