Rýma po návštěvě bazénu. Máte s tím zkušenost?

ajvi
21. zář 2009

Ahoj, opakovaně máme problém s nemocí po bazénu. Už před půl rokem jsme s Máťou začali chodit plavat (přímo do babycentra - plavání pro kojence a batolátka - voda 31 st). Byli jsme jen jednou - okolo této lekce jsme měli opakované záněty průdušek - takže jsme kurz prodali. Pak se přišlo na to, že máme alergie, dostali léky a asi 4 měsíce jsme byli naprosto bez nemoci - ani rýma. Přisuzovali jsme s doktorem tedy ty průdušky alergiím.

Minulý týden jsme tedy znova zkusili další kurz. Máťa je nadšený, je to kachna. No a hned druhý den rýma, od soboty i kašel. A to jsem dodržela zásady prevence - v herně jsme byli ještě hodinu, ouška vysušili....
Máte s tím některá zkušenosti? Že se to třeba podá po pár lekcích? Úplně se bojím jet na další lekci, až se uzdravíme. Pořád trochu doufám, že to není z bazénu - přeci jen je teď všelijaké počasí (ve stínu zima, na slunci teplo), říkám si, že rýma nepřijde ze dne na den nebo jo? 😒
Díky

moniska24
21. zář 2009

Ahoj my měli to samý,teda spíš jen tu rýmu kašel né.Na radu paní z bazénu jsme malýho pomalu učily na chladnější vodu,otužovat a po třech lekcích to bylo o sto procent lepší.Záleží i trochu na imunitě dítěte.Dávám Tádovi vytamíny od roka je to sirup a super.

ajvi
autor
21. zář 2009

no taky mě napadlo, jestli to nemůže být tím,že jsem minulý týden asi po dvou měsících malému vysadila Imunoglukan....asi zase začnem, jenže si zase říkám, že by to asi neměl brát celý rok. doma se koupem tak ve 33 st...a je spokojený. ani v tom bazénu mi nepřišlo, že by mu byla zima. Ale díky za radu, zkusím vytrvat

moniska24
21. zář 2009

My máme vodu kolem 28 stupňů

ajvi
autor
21. zář 2009

brrrr 😀 v bazénu nebo ve vaně?

moniska24
21. zář 2009

ve vaně právě že máme otužovat a opravdu to pomohlo nemusím se bát jít s ním do bazénu

ajvi
autor
21. zář 2009

tak my to zkusíme.díky