Seborea, co byste doporučili?

merja
30. říj 2012

Ahoj, malému se ve třech měsících vrátila seborea - nejvíc hlavička a v uších a kolem ucha. Obočí je na to už lepší. Měli jsme sil. mastičku1% ta zabrala, používali jsme měsíc, pak Mudr.napsala glycerinovou mastičku, všechno v pořádku. Mazali jsme 1x denně a bylo to lepší. Teď se to zase vrátilo - nejvíc hlavička a v uších. Co by jste doporučili? Díky za rady

danuska23
30. říj 2012

Nám lékařka doporučila mazat obyčejným tělovým olejíčkem a zabírá to. Postupně se olupují suché kousíčky. Kdyby se to nemazalo, tak by se to mohlo zanítit. Mažu to vždy po koupání. Pa a ať se daří 😉

merja
autor
30. říj 2012

no naše doktorka je zase proti olejíčkům 🙂 Zítra tam jdeme tak uvidíme, ale budu ráda za každou drahou radu

danuska23
31. říj 2012

Jak to tak sleduju, tak co pediatr, to názor. Tak uvidíš, když nezabere to, co napsala vaše mudr, zkus i ten olejíček 😉

zzikk
31. říj 2012

Hodně maminek doporučuje krém od Biodermy na Seboreu, do pár dnů je po problému.

kamino
31. říj 2012

@zzikk ano, již používáme a zatím pomáhá skvěle. Prcek měl masivní seboreu, ne jen šupinky, ale na hlavičce, čele, ouškách a tvářích silné strupy..pomáhá ještě potírat postižená místa mateřinou. Moc se mi to nezamlouvalo, zkusila párkrát a nepomohlo, ale jak jsem byla zoufalá, tak jsem potírala cca 3x denně a zadním mlékem,sice to moc nevoní, ale pomáhá, hlavně to vypadá, že v kombinaci s Biodermou je další kolo zápasu se seboreou pro nás snad vyhrané 🙂

merja
autor
1. lis 2012

Tak paní doktorka napsala kapičky na F.. proti svědění, ale vypadá to, že mu to nedělá dobře a to má brát jen 3x4kapky. Dále napsala opět glycerinový krém z lékárny, to pěkně promastí. V uších doporučila baktroban-framykoin, vytírat. Zkusím se podívat na tu Biodermu 🙂

tanak
1. lis 2012

@merja http://bioderma.cz/bioderma-abcderm-detska-poko...
Máme zkušenost a za pár dní po použití bylo po problému

dolfaj
25. kvě 2020

@tanak drahý jako prase a nezabralo

dolfaj
29. kvě 2020

@zzikk není pravda ,nám vůbec nepomohla a takových peněz

zdenka17
18. lis 2020

Perfektně a rychle zabírá Imazol krém.